Goedemiddag,
Wist niet waar ik een vraag kon stellen dus als het verkeert staat hier sorry 8)
Maar ik wil me achterplaat in het geel hebben van mijn megane cabrio uit 97 en nu kwam ik dit tegen van een megane coupe uit 98 ( zie foto hieronder).
(http://i1073.photobucket.com/albums/w390/jaime_pot/lampenenplaatcoupe98.jpg)
Maar past die achterplaat en evt de lampen in mijn cabrio uit 97 ?
Alvast bedankt.
Groetjes Jaime
De lampen sowieso wel, de gele kentekenplaat lijkt me ook wel, maar die weet ik niet 100% zeker, let trouwens bij de lampen wel op dat je de goede kabelboom erbij krijgt voor de phase 1!
Ok thanks Robert.
De kabelbook kan ik bij de dealer dan evt wel halen.
Het gaat me namelijk het meest om die kentekenplaat houder. Maar moet ze beiden in 1 koop afnemen.
ja ik denk dat het wel past maar zoals ik zei weet ik het dus niet zeker. kabels kun je denk ik niet halen bij de dealer, aangezien dit aftermarket lampen zijn, Als ik je was zou ik even goed navragen of de goeie kabelboom erbij zijn mcoht je ze kopen, anders moet je soortgelijke kabels vinden via marktplaats oid, en denk dat mensen dan liever de hele set aan je willen verkopen in plaats van alleen de kabels
Ik zou alleen die plaat meenemen en de lampen laten liggen ;-)
Die plaat zou zo moeten passen
Thanks Robert voor je antwoord. Ik ga hem wel even mailen en vragen of hij alleen de plaat verkoopt. En als dat niet kan of de juiste kabelboom erbij zit. Dus thanks voor de antwoorden mannen.
En anders gewoon kopen en de achterlichten die erbij zitten weer verkopen.
Ga ik ook doen. Ga alles overnenen en de lampen idd weer verkopen Y