En weer verder....
:)
Alsnog gefeliciteerd Rohald..........
@Rohald en Sally gefeliciteerd.
Ik ben vandaag naar 100%tuning geweest zal straks de lni posten van de gemaakte foto's van wat er allemaal te zien was.
Ik ben Felix Baumgartner aan het volgen sinds ie op is gestegen. Het ziet er best indrukwekkend uit en ben benieuwd hoe het met hem zal gaan als ie weer met beide benen op de grond staat.
ALS ie met beide benen aan de grond komt. Dat is even afwachten natuurlijk. Zit het momenteel ook te volgen op http://www.redbullstratos.com/live/
Indruk wekkende hoogte. Dat ie daar uit durft te springen vind ik al een hele prestatie opzich. _o_
Zo'n vrije val (sterker heel het parachute springen) is niks voor mij, krijg al last van me hoogtevrees als ik het op tv bekijk :D
@Rohald, nog van harte gefeliciteerd!
Ik ga vanmiddag bij een cliotje kijken.
Nu lijkt het er zelfs op dat die auto bij het zelfde bedrijg staat als waar ik de megane heb gekocht.
Hij zit in iedergeval aan de zelfde weg en gezien de foto's lijkt het pand op de achtergrond er ook erg veel op. 8)7
@Michiel, voor mij ook niets hoor met mijn hoogtevrees.
@Edje, succes vanmiddag
Succes Edwin. We lezen vanzelf wel het resultaat van je bezoekje aan de Clio...
clio is echt super strak. maar geeft mij te weinig voor de megane ;(
clio komt van eerste eigenaar af.
Manmanman.... ben je lekker aan het rijden, begint het in de buurt van de achteras opeens te klappen/rammelen/piepen... Achterschokdempers nu dus definitief overleden met de verlaging :neen:
Hoe lang zitten de schokbrekers er al onder? Als het al jaren is dan is het van een kant niet vreemd.
Poeh, volgens mij ondertussen toch wel al 13jaar. Het is niet vreemd idd, maar wel ff balen.
:cry:ik heb gister iemand van zn fiets gereden gelukkig reed ik nog geen 5 km per uur op een rotonde af ik zag em aan komen maar helaas
die jongen had alleen een schaafwond op zn enkel pfff
Citaat van: Renegade (Mark) op 15 oktober 2012, 22:07:09
Manmanman.... ben je lekker aan het rijden, begint het in de buurt van de achteras opeens te klappen/rammelen/piepen... Achterschokdempers nu dus definitief overleden met de verlaging :neen:
Uhm je hebt er toch een schroefset onder????? (dan zouden daar ook schokdempers bij horen!)
@Rebecca; dat is nooit leuk, en je schrikt je helemaal het rambam.... (btw je hebt pm)
@Renegade, Mark balen maar is niet zo gek na zo'n tijd.
@Rebecca, gelukkig dat het goed is afgelopen. Had je zelf nog schade of dat niet? Fiets kan toch een behoorlijke kras geven.
@karin geen idee zo ff kijken maar die eventuele kras boeit me weinig
Toch oppassen, als de lak soms weg is dan kan het natuurlijk wel gaan roesten.
Citaat van: Roadkill (Michiel) op 16 oktober 2012, 09:43:54
Uhm je hebt er toch een schroefset onder????? (dan zouden daar ook schokdempers bij horen!)
KW-voorpoten van Rick overgekocht vorig jaar :) maar alsof het zo hoorde, vanmorge lagen de v-maxx achterdempers op de mat ! Heel erg bedankt alweer Rick !-! en ze zijn ook nog echt ideaal voor bumpstops.
@Rebecca, fietsers en rotondes :neen: die fietser zal wel te lui zijn geweest om jou te zien omdat ie toch voorrang had ?
@Renegade zou kunnen en klinkt heel ###lig maar hij reed ook niet op het fietspad maar op het zebrapad.
ik stond namelijk nog niet eens op het zebrapad toen het gebeurde maar maakt verder niet uit hij is er goed vanaf gekomen en mn auto heeft een heel klein schaafwondje wat dan wel weer aangeeft hoe hard ik reed
Dan zou ik het er iig niet bij laten zitten en de verzekering het laten uitvechten. Op een zebrapad fietsen mag gewoon niet en hij had dan ook geen enkele vorm van voorrang + dat hij zich op een wegdeel bevond als bestuurder waar hij helemaal geen voertuig mag besturen ! Maar het is nederland he, de fietsers zijn hier heilig :neen:
Fietsers zijn inderdaad heilig. Opzich wel logisch, ze zijn een stuk kwetsbaarder dan automobilisten.
Maar als een fietser door rood rijd en je rijd hem aan, ben je ook fout. En dat gaat toch wel erg ver.
Dat zal met Rebecca ook het geval zijn. Dan wordt er gezegd: je had beter moeten opletten.
Gelukkig zijn jullie beide er nog goed van afgekomen. Dat is toch wel het belangrijkste.
@Rohald er waren geen stoplichten en we hebben et samen op gelost hij had alleen een licht gekneusde enkel en is vanaf die rotonde naderhand fietsend naar huis gegaan de fiets mankeerde overigens niets geeft ook weer aan hoe hard ik reed
Ik bedoelde dat politie en verzekering jouw nooit gelijk gegeven zou hebben, ondanks dat hij op het zebrapad fietste.
Hij is toch een beschermde verkeersdeelnemer.
Maar geluk is het zo ver allemaal niet gekomen. !-!
Maar is de "schaafwond" op je auto wel nog zelf weg te werken?
Rohald, ook al problemen met de politie???
ik ook :P
2de foto GRATISSS!!!!
(http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/30358_358066514286685_1730899920_n.jpg)
103 euro lichter....
Die van jou is leuker dan mijn 2 foto's :P
(http://i48.tinypic.com/347iv6w.jpg)
(http://i48.tinypic.com/351zn1k.jpg)
Alleen waren bij mij deze boete's samen iets meer dan de helft van jou boete. :q
haha, ja.. 58 Km (ex correctie)
naja... we gaan gewoon verder he
weer paar dagen werken en je hebt het weer terug.
VOLGENDE KEER
VOLLLLLLLLLLLLLLLLLL IN DE ANKERSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!! :P
Vragen jullie die foto's op ofzo?
Kan in sommige regio's online. :)
https://www.mijnpolitie.nl/bvs.shtml
@Edje
Het gaat er niet altijd om wat je terug krijgt voor je auto,maar wat erbij moet voor de nieuwe auto,en als je dat waard is en de auto echt netjes moet je er voor gaan.
Probeer eens om in Duitsland geflitst te worden ! Ze flitsen standaard van de voorkant en dan krijg je de foto standaard mee waar het kenteken en jezelf duidelijk zichtbaar op zijn :D
@Rebecca: Idd ###lig, maar goed dat het zo opgelost is...
Om even op die fietser terug te komen. Fietsers horen op een fietspad, aangeduid met een blauw rond gebodsbord. Fietsers die over een VOP (VoetgangersOversteekPlaats; zebrapad in den volkschmond...) fietsen, begaan een overtreding. Hetzelfde geldt als ze de rotonde tegen het verkeer in nemen of met een telefoon in de hand deelnemen aan het verkeer. De wetgeving is m.i. te ver doorgeschoten met het beschermen van de fietser. Als automobilist ben je bijna altijd voor 100% aansprakelijk indien de fietser onder de 14 jaar is. Indien de fietser ouder is, nog altijd minimaal voor 50%. Alleen als je kan aantonen dat de fietser bewust de overtreding beging, zou de verzekering jou van schuld kunnen vrijspreken, maar daar heb je getuigen voor nodig.
Ik stop dus echt nooit voor fietsers op een VOP. Sterker nog, als ik in m'n eigen auto rijd, stop ik bovenop de VOP om ze op het vierkante bord te wijzen dat alleen voetgangers hier voorrang hebben. Wat mij betreft zou fietsen verboden mogen worden, maar goed...
mooi gesproken kerel !-!
Citaat van: Dante op 16 oktober 2012, 22:58:30
@Rebecca: Idd ###lig, maar goed dat het zo opgelost is...
Om even op die fietser terug te komen. Fietsers horen op een fietspad, aangeduid met een blauw rond gebodsbord. Fietsers die over een VOP (VoetgangersOversteekPlaats; zebrapad in den volkschmond...) fietsen, begaan een overtreding. Hetzelfde geldt als ze de rotonde tegen het verkeer in nemen of met een telefoon in de hand deelnemen aan het verkeer. De wetgeving is m.i. te ver doorgeschoten met het beschermen van de fietser. Als automobilist ben je bijna altijd voor 100% aansprakelijk indien de fietser onder de 14 jaar is. Indien de fietser ouder is, nog altijd minimaal voor 50%. Alleen als je kan aantonen dat de fietser bewust de overtreding beging, zou de verzekering jou van schuld kunnen vrijspreken, maar daar heb je getuigen voor nodig.
Ik stop dus echt nooit voor fietsers op een VOP. Sterker nog, als ik in m'n eigen auto rijd, stop ik bovenop de VOP om ze op het vierkante bord te wijzen dat alleen voetgangers hier voorrang hebben. Wat mij betreft zou fietsen verboden mogen worden, maar goed...
Ik vind het altijd leuker als ik weer eens een groepje van die ###kinderen zie met 4-5 naastelkaar wegbreed... Terug schakelen en het pedaal eens intrappen, weten ze niet hoe snel ze aan de kant moeten :grin: als je gewoon braaf komt aanrijden word je gewoon genegeerd en doen ze alsof de weg nog steeds van hun alleen is... Hetzelfde met wielrenners :neen: van die hobby-figuren die het verpesten voor de rest die wel de verkeersregels kennen :neen:
Haha, ik doe altijd precies hetzelfde Mark! :D
Ze weten niet hoe snel ze aan de kant moeten gaan dan helemaal als ze je de volgende keer weer aan zien komen rijden! Toch moet je wel een beetje oppassen dat de groep niet in elkaar fietst en omvalt, dan kom je namelijk met een hoge snelheid erlangs of erover heen :P
De hoge snelheid valt op zich wel mee, daar let ik wel op. Het geluid van een motor die wat hoger in de toeren zit is meestal al angstaanjagend genoeg voor ze !-!
sja zo ben ik niet en niet verkeerd bedoeld maar dat is misschien een verschil tussen man en vrouw ik ga ook niet afgeven op wielrenners is namelijk de hobby van mn partner en ik weet ( we fietsen vaak samen) dat hij wel normaal in het verkeer doet en zich aan de regels houdt ....
uiteindelijk heb je overal rotte appels ook onder de automobilisten
Daar ben ik het helemaal mee eens ! Ik heb gewoon de pech dat ik redelijk ver in het zuiden van limburg woon wat ze allemaal aantrekt l- het aller ergste wat ik heb meegemaakt is dat een groepje was aan het wielrennen, midden op de weg alsof ze een peleton waren en achter ze reed de vrouw met de auto met de gevarenlichten aan l-
Die heb ik ook wel eens gezien.
Ingehaald en dan flink remmen.
Oja, ik ben met een vrachtwagen 8)7
@Renegade inderdaad is limburg heerlijk om te fietsen mn partner is in maastricht aan het werk en heeft daar dus ook een fiets staan Y
maar inderdaad wat jij zegt over de zogenoemde volgauto gaat te ver en mag volgens de wet ook niet
als ik ooit te fietsen ga in limburg zal ik me keurig aan de fietspaden houden :D
Fietsers op een zebrapad geef ik ook absoluut geen voorang, al heb ik dat ook zo van me rij instructeur geleerd, zolang ze op de fiets zitten gas geven zei die altijd :D, maar Rebecca ik weet hoe je je voelt ik heb al een keer een fietser op de motorkap gehad ;).
Waar ik me kapot aan kan ergeren is fietsers die de moeite niet nemen om de klauwen uit te steken als ze afslaan, ik heb vaak zat de neiging om de auto er voor te zetten, ik schreeuw dan wel uit de ramen :P steek die klauwen van je uit ###.
Nicole die golf 2 staat er wel prachtig op.
Even mieren######, das n einser o-)
@rogier lag niet op mn moterkap maar ik heb em als het ware omgeduwd (van me af) wat dus aangeeft hoe hard ik reed
ach ja het kan iedereen wel is overkomen ;)
ik zit met een dilemma, of de eerst de wielkasten om laten rollen vrijdag, of dinsdag wanneer ik me loon heb de velgen na wielfix brengen en de rande laten polijsten.
Wielkasten omrollen ! De winter staat toch alweer bijna voor de deur en dan is er nog altijd tijd voor te polijsten toch ? Kun je ondertussen evt. met de winterwielen de wielkasten ook al mooi opvullen zonder aanlopen.
Citaat van: Renegade (Mark) op 17 oktober 2012, 10:29:02
Daar ben ik het helemaal mee eens ! Ik heb gewoon de pech dat ik redelijk ver in het zuiden van limburg woon wat ze allemaal aantrekt l- het aller ergste wat ik heb meegemaakt is dat een groepje was aan het wielrennen, midden op de weg alsof ze een peleton waren en achter ze reed de vrouw met de auto met de gevarenlichten aan l-
Waren misschien belgen? (In bels schijn je wel als peleton met een volgauto dan gewoon over provinciale wegen te mogen knallen, is wel een minimaal aantal personen aan verbonden) Maar ja Racefietsers, leuk om naar te kijken, maar heb liver dikke banden onder me fietsen (mtb/chopper) maar heb er jammer genoeg veel te weinig tijd voor :(. Btw in de auto erger ik me ook vaak aan fietsers, maar als ik op de fiets zit erger ik me ook heel vaak aan auto's.... Heb vaker ruzie in het verkeer op de fiets dan in de auto als ik heel eerlijk ben...
Waren gewoon nederlanders, maarja, is wel de verwachten in de buurt van vaals op een warme zomerdag.
Een paar minuten geleden kwam de DHL-meneer me nog blij maken,
(http://i47.tinypic.com/2py56k5.jpg)
(http://i47.tinypic.com/2u7vtht.jpg)
10mm spacers zodat ik weer wat ruimte heb tussen de stelring van de schroefset en de velg, zometeen dus even knutselen en OMLAAG met de auto !-! Vind het wel bijna zonde om ze te monteren, super afwerking hebben die dingen !
De winterwielen lopen niet aan dus dat maakt het probleem niet ;) de auto krijgt vrijdag zijn wintervelgen eronder en de auto gaat dan weer iets omhoog, ben ik alvast winterklaar.
1 tip kijk goed of alles mooi aansluit, ik heb ook zo'n setje gehad van 10mm en de kraag brak met 5 min al af bij mij ;) ik vindt ze waardeloos.
Tot nu toe had ik mijn twijfels, maar zo'n Clio is echt een ruime auto (http://www.autoblog.nl/skills-juf-propt-19-kinderen-in-renault-clio#post-54297)
Goede keuze Ed. Ruimte genoeg voor de toekomstige kinderen. :D
Citaat van: Rogier op 17 oktober 2012, 13:18:24
de auto krijgt vrijdag zijn wintervelgen eronder
Het wordt van het weekend erg goed weer (en de week erna ook). Zou nog ff wachten. ;-) Doe ik iig wel.
ik heb 4 season banden, maakt voor mij dus niet zoveel uit ;)
Edit: en vanwege het mooie weer doe ik het ook dit weekend ;) zit ik niet in de kou ;)
Ik snap het: ga zelf eerst blubberen in de Ardennen (op de ATB met all-season-banden Y )
Zien we de week daarna wel.
Waar ga je heen in de Ardennen Tedo?
ik ga zaterdag velgen passen en me deur omzetten met een heel exemplaar !-!
Me vriendin gaat me ermee helpen, haha eens zien hoe ver we komen :D.
Wish me luck
Ik denk dat ik beter haar geluk kan wensen mark :D bij mij komen de roze velgen der weer onder :P
@ Michiel: Waimes (https://maps.google.nl/maps?q=waimes&hl=nl&ie=UTF8&sll=52.212992,5.27937&sspn=5.285008,11.799316&t=h&hnear=Weismes,+Luik,+R%C3%A9gion+wallonne,+Belgi%C3%AB&z=11&iwloc=A)
velgen passen???? (btw eerst je deur helemaal ontdoen van bekleding e.d., dan pas demonteren, dan je andere deur monteren afhangen en dan pas alles monteren!) Zal ff kijken of ik eventueel s'middags beschikbaar ben ;) (mocht je wat extra handen kunnen gebruiken, met je auto)
@Tedo; leuke streek ook een aantal keer geblubbert daar, geen bewijzerde routes toen maar beetje op de bonnefooi met een wandelkaart !-! (Ben vaker iets verderop geweest streek rond Stavelot, daar kan ik de bossen wel dromen onderhand ;) )
Het is gelukt met de spoorverbreders !-!
(http://i45.tinypic.com/2bqfr8.jpg)
(http://i46.tinypic.com/o5ngph.jpg)
Had eigenlijk ook nog wel een 15mm kunnen hebben of misschien wel 20 en de schroefdraad is helaas op van de schroefset :neen:
je megane ligt wel heerlijk plat op zijn plaat zeg, wat voor wielen heb je der onder zitten ?
Renegade, ziet er netjes uit zo. Volgens mij moet jij ook geen hoge drempels tegenkomen haha.
@ Michiel: ik kom ook al jaren in dat gebied (Houffalize, Coo, Theux, Waimes, Bastogne, Vielsalm, Durbuy etc.) !-!
@ Renegade: mooi plat, nu nog een nieuwe kentekenplaat ;)
Omrijden of met beleid is de truuk :) en er zitten 17ers onder, 9 breed achter met 225-35-17 et 25 en voor 7,5 breed met 185-35-17 et37 (nu dus 27).
Nu nog die koplampen, de motorkap en idd een setje nieuwe platen met opgelegde letters.
dat zijn mooie maten Mark, heb je een foto van je velgen ?
en wanneer wordt je eigenlijk lid, kunnen we je projectenpagina in de gaten houden
(http://i50.tinypic.com/2qf5u.jpg)
Dit is de duidelijkste die ik nu even heb :)
En lid worden moet ik nog even kijken, misschien komende week als er weer centjes op de bankrekening staan, die begint nu aardig leeg te worden :D
Dat ziet er heel vet uit Mark!!
@ Michiel, haha jaja! De verkoper had zo even vlug 60.1 gemeten qua naafgat, maar om zeker te zijn eerst even passen :), mochten ze passen neem ik ze over. Hoe of wat is nog even een verrassing! Ze zijn 8j breed rondom, als dat maar gaat lukken zonder spacers :D !
@ mark dat wordt een wielkast rollen als je dat nog niet gedaan hebt ;)
die wielen zijn wel erg dik hoor, heb je de rand laten polijsten ?
mijn nieuwe velgen zijn 8,5j breed Y
Randjes moet ik nog een keer opknappen :) in close-up wil je ze liever niet zien ! Maar dat word een klusje voor de winter of lente denk ik. Twijfel alleen nog over laten doen of zelf doen, aangezien ik het liefst alles zelf doe.
Ik laat het doen, maar apeldoorn is voor mij 15 a 20 min rijden. Daar zit een bedrijf die dat doet, Dante is daar ook geweest voor zijn velgen. Ik heb een prijs opgave aangevraagd en kan je tegen de tijd dat ik die heb ontvangen wat het mij gaat kosten ;)
@ mark.
die is wel F*CKING laag!!!
Ik zou morgen velgen passen en ophalen. Ik was eindelijk de eerste die reageerde en een "deal" had met de verkoper. Krijg ik net een mailtje dat ik maar even moet bellen voor ik weg ga want hij gaat ze waarschijnlijk eerder verkopen aan iemand die later reageerde maar eerder kon langskomen... l-
Erg fijn zulke verkopers... Ben ik eens optijd heb ik alsnog pech... Qua velgen zit het me echt niet mee elke keer als ik een leuk setje zie gaan ze aan me neus voorbij... >:(
Geduld is meestal een schone zaak..
Als het niet zo mag zijn, dan mag het niet zo zijn schijnbaar..
Dat heb je wel eens met dingen.
En uiteindelijk kom je nog betere/mooiere velgen tegen en ben je blij dat je die eerdere niet hebt gekocht.. Y
Hmm ben het helemaal met je eens Mark, zulke gasten word je gek van; spreek je wat af verkopen ze de spullen voor je neus weer aan iemand anders... (geen kans om anders vanavond ff langs te gaan?)
@ Stefan, klopt haha. Dit heb ik mezelf al heel wat keer vaker voorgenomen. Nu wil ik toch echt wel graag andere velgen voor me auto. Het liefst voor 4 november :D
@ Michiel, helaas niet.. Anders zou ik morgenochtend vroeg daar al naar toe gaan. Mocht het wel een optie zijn dan wil ik ze al eigenlijk niet meer kopen gewoon uit principe.
Zo'n figuurkon mij mooi de pot op. Dan verkocht ie ze maar mooi aan die ander.
Aan de andere kant als die andere ze niet wil, kan je wel de prijs omlaag halen.. ;)
Mark, zoiets zou ik ook hebben. Er was tenslotte een afspraak en daar stapt de andere persoon gewoon overheen.
Weet iemand misschien waar ik voor een beetje een redelijke prijs een vrijlooppoelie kan uithalen voor de dynamo van een K4M ? :) De originele dempingspoelie begint nu een beetje tegen het dynamohuis te schuren en deze wil ik graag vervangen, alleen de prijzen schrik ik me toch wel rot van l-
@ Mark: dat is Marktplaats. En (veel) Nederlanders. Niet netjes en heel vervelend. Ik had dat pas met een reservewiel waarmee ik een deal had met iemand uit Dordrecht. Na wat heen en weer mailen voor een afspraak hoorde ik niets meer, en was opeens de advertentie weg.
Aan de andere kant heb ik het als verkopende partij ook meegemaakt dat mensen die een afspraak maken niet komen opdagen of op het laatste moment afzeggen. Dan ben je blij dat er iemand wél komt/koopt.
Maar misschien heeft die ander ook hoger geboden, en denkt hij aan zijn portemonnee.
Ik heb al eentje gevonden op ebay voor 8tientjes _o_
http://www.ebay.de/itm/Riemenscheibe-Freilauf-Generator-Lichtmaschine-/150853253485?pt=DE_Autoteile&hash=item231f8df96d
Toch niet goed genoeg gezocht dus :q weet iemand of dit iets is ?
@ mark, ik heb een berichtje terug gehad van Wielfix, ze doen me randen polijsten voor 230 ex btw dus zo'n 276,- incl btw ;)
Ik ga zo even na Beuningen toe om nieuwe achterlichten op te halen !-! nog iemand zin om daar even bij de mac te chillen in Beuningen ? een uurtje ofzo.
Sow :q das niet niks ! Dan zet ik me liever de wagen op bokken, motor starten in versnelling en dan amuseren met schuren !-! http://www.polierbock.de/poliersets/polierset-zum-sattinieren-vorschleifen-polieren-150mm-alu::979.html daarmee afwerken en dan komt ut ook wel goed denk ik.
K moet dan wel zeggen, alleen voor iets wat ik echt niet kan of echt geen zin in heb breng ik het pas weg (of als ik het zelf verknoeit heb uiteraard).
(http://i47.tinypic.com/2z52elt.jpg)
Die bovenste 2 heb ik ook ooit een keer zo gedaan, zaten eerst helemaal vol met "stoepschurft", alleen schuren tot 2000 en wat commandant erover, ze hadden nog geen polijstborstel gezien op die foto :)
haha ik ben niet van plan me velgen te verkloten :P ik breng ze liever weg en betaal er voor :D weet ik tenminste dat het goed is en als het niet goed is scheelt mij frustratie's ik dan ga ik gewoon terug :P
Ik twijfel ook nog een beetje hoor, ze van de winter naar puc polish brengen is heel erg verleidelijk ! Vooral aangezien hij maar een paar min hier vandaan zit.
(http://img55.imageshack.us/img55/5093/keskin1md0.jpg)
Dit is natuurlijk echt GRUWELIJK dik ! Vooral die gouden boutjes bij de kleur van mijn wagen :9~ Of een mat zwart hart met gouden sierboutjes.
gaaf hoor.
Maar dan zal ik persoonlijk dat wit antraciet maken o-)
Antraciet is idd ook mooi ! Alleen dan knalt het niet zo ertussenuit als ik zou willen o-)
Wit vind ik persoonlijk "te". ;)
oranje....
Orjanje is dan weer vloekend op de auto 8)7
Heeft niet iemand toevallig een 10mm spacer liggen die te koop is of een setje 15mm spacers ? Van een van de 10mm spacers die ik heb is dus toch de centreerring afgebroken :neen: de andere is wel goed gegaan omdat ik daar de naaf denk ik net wat verder terug heb gelegd.
@tedo, ja dat vraag ik me af, aangezien hij ook had kunnen zeggen ik heb een hoger bod gehad wil jij een hoger hod doen. Maargoed ze zijn dus nu verkocht..
Ik kan weer opzoek naar een ander leuk setje velgen in de beperkte smaak doe ik heb :p
@Mark (Renegade): Ik was even aan het teruglezen. Nu nog een nieuwe nette kentekenplaat voorop, dan is het echt af. ;)
nou de megane is vekocht !-! aan stijn cremers hij had het zelf al over het forum dus we gaan de auto vast en zeker zien terug komen ! hij was er super blij mee en een echte auto liefhebber !-!
ik wil jullie allemaal bedanken voor de super mooie tijd en jullie mooie auto's _o_
jullie zien mij zeker nog wel terug maar dan met een traffic ;)
--
Gefeliciteerd dat je auto verkocht is en leuk dat hij binnen de club blijft. En we zien je toch nog wel eens op een meeting?
zeker weten karin ik kom snel weer hor ! heb het alleen ongelovelijk druk dus kan aldoor geen gaatje vinden ....:(
Citaat van: Nicole op 20 oktober 2012, 09:07:47
@Mark (Renegade): Ik was even aan het teruglezen. Nu nog een nieuwe nette kentekenplaat voorop, dan is het echt af. ;)
dankje :) maar er zijn nog meer van zo een soort details waar ik me aan stoor, de achterbumper heeft ook nog wat schade van toen hij nog van mijn ouders was.
jeetje wat is dat emiraten toestel groot als ie heel laag over je heen gaat vlak voor het landen
@ Rodney gefeliciteerd dat je een geintreseerde koper hebt weten te vinden, die daarbij ook een liefhebber is en natuurlijk met de Trafic ;)
(http://www.action-tuning.fr/wp-content/uploads/2009/12/Renault-Traffic-Action-Tuning-42.jpg)
@ Mark, ik zei het toch :P die kraagjes breken constant af, en de leverancier zegt dan helaas niet mijn probleem. Heb ik zelf mee gemaakt helaas :neen:
Citaat van: Rogier op 20 oktober 2012, 14:21:20
@ Mark, ik zei het toch :P die kraagjes breken constant af, en de leverancier zegt dan helaas niet mijn probleem. Heb ik zelf mee gemaakt helaas :neen:
Had je het bij ze allebij of maar bij eentje ?
Citaat van: edje op 19 oktober 2012, 19:28:09
gaaf hoor.
Maar dan zal ik persoonlijk dat wit antraciet maken o-)
Je had toch gelijk o-) beetje slechte fotoshop maar het is ook de eerste keer dat ik het geprobeerd heb,
(http://i45.tinypic.com/5plw2.jpg)
Ik had het aan beide kanten. toch staat dit kleurtje ook helemaal niet verkeerd !-! en dan die goude schroefjes erin
Idd :) dat idee had ik ook.
Ben alleen aan het denken om eens op de sloop te gaan rondneuzen of er nog wat clio's staan voor de astappen aan de achterkant, een beetje camber zou niet verkeerd zijn en dan kan de achterkant nog een stukje omlaag :q
Dit is geen slechte shop hoor Mark. :9~
Ik zeg doen.
Vandaag eindelijk de deur kunnen monteren en wat een hell was dat. Mijn eigen deur was er al vrij vlot uit toen kwam de eerste tegenvaller, de deur komt uit een engelse auto, waar links rechts is en ik dus in feite een passagiersdeur heb met een andere kabelboom.. Toen we de deur erin wilde hangen kwamen we erachter dat de ophanging van de deur en de auto zelf niet klopte onder een verschil van 3mm, dus na veel denken hebben we de slijptol er onder opgezet en er 3mm vanaf geslepen en onder opgevuld met ringen, de deur hangt er nu perfect in, geen kleurverschil niks! Nu nog me raam, slot, spiegel en binnenpanelen!
Wat een dag, ben helemaal gesloopt
hahaha.
Dat is nogal een werk inderdaar.
Ik kijk uit het raam en ik zie ineens dat dennis zijn megane hier staat o-)
En nee dennis is er niet.
rara wat gaat er gebeuren 8)7
(http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68472_252898478165681_726283742_n.jpg)
Nicole weet het en dennis ook.
Mondje dicht he 8)7
Ik zeg niks :q
Schroefset :d?
Ik zeg ook niks :x
je kan het 1 op 1 overzetten :q
Daar staat nog een klassieke renault 5 op die parkeerplaats. pure nostalgie! :9~
cabrio weg en dan clio voor de deur denk ik
mijn gokje, schroefset en lip van de bumper overzetten op dennis zn cabrio, en dan vande week Edje's megane weg voor de clio ;)
Bijna goed. Morgen gaat de schroefset inderdaad over naar de mijne. De lip zit er al onder. :q
klopt.
@jeroen. jammer genoeg geen gt turbo 8)7
Als Rodney zo'n traffic neemt is wel gaaf,die hebben wij ook zo 1 verkocht gehad maar dan in het zwart.
In dat geel is die vet die traffic !-!
Citaat van: Heatzone (Mark) op 19 oktober 2012, 22:21:07Ik kan weer opzoek naar een ander leuk setje velgen in de beperkte smaak doe ik heb :p
Deze zouden ook imo geweldig staan onder je megane,
http://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=105986
!-!
Haha die zijn wel echt heel cool, alleen een hoge et, dus moet ik ook weer spacers...
Bedankt voor het meedenken :)!
Hoe vinden jullie dit uitzien:
(http://i45.tinypic.com/2lsbfr5.jpg)
Beetje DIY sideskirts met dezelfde structuur als de lijsten/lip die tot aan de krikrand komt.
Ik vind het netjes staan, dan komen de sierlijsten en lip terug in de rest van de auto.
En de onderlijn van de voorbumper loopt dan wat meer door :) Alleen nog even kijken hoe ik het ga maken, alle skirts die standaard tekoop zijn passen niet echt bij de richting waar ik naartoe wil met de auto.
Net ook even aangemeld om lid te worden en het geld gelijk overgeboekt !-!
Misschien goedkope skirts scoren en dan met een laagje polyester maken zoals je het wil (als dat mogelijk is, ben daar niet genoeg in thuis).
Tipje, fijn mazig kippegaas, zooi polyester matjes, en een hele hoop geduld......... (de eerste 2 zouden mijn probleem niet zijn, maar de laatste... :D )
goed bezig Mark, de skirts zou ik dan in het echt moeten zien, maar je zou denk niet het materiaal kunnen evenaren met je skirts. De skirts zijn altijd polyesther en je lip en stootranden zijn van een ander materiaal gemaakt ;)
ach zet je ze in de plastidip....
dat kan natuurlijk ook :P
Gaaf.
Ik zou voor m3 imitatie sideskirts gaan.
En achter dan? Originele ph1lip?
M3 immi's zou een mooie zijn inderdaad !-! niet te veel poespas met inkepingen ed. maar gewoon een strakke lijn. De achterkant ben ik nog over aan het denken, dat gaat ook een moeilijke worden omdat de achterbumper van een sedan een stuk langer is.
De structuur van de kunststof is het probleem niet, er zijn meerdere producten op de markt die dit nabootsen zoals http://www.nonpaints.com/nl/sem-texture-kunststof-structuurcoating-spuitbus :q
Ik weet niet of er al over gesproken is (via telefoon niet echt makkelijk te vinden) maar zijn er al plannen voor een kalender voor 2013? :)
Nope :neen:,dus als je er zin in hebt ga je gang !-!
Ik ga binnenkort een deel van me interieur wrappen met wat ze noemen "stickerbombing" alleen dan ipv losse stickers gewoon een vel met de stickers erop geprint :D
@Mark, ik zie de foto nu pas echt goed. Ik zou het zeker in deze kleur, dat staat echt bruut.
Nog wat foto's van me deur, voor wie geïnteresseerd is:
(http://i50.tinypic.com/1goh3p.jpg)
Oude deur en nieuwe deur:
(http://i50.tinypic.com/ejaqkh.jpg)
Me nieuwe deur erin gemonteerd. Me nieuwe deur glimt iets meer maar die is volledig gepoetst en gepolijst voordat hij erin ging :P
(http://i46.tinypic.com/t0raz5.jpg)
Netjes. !-!
Ziet er weer netjes uit
Ziet er weer top uit !-!
Vanavond maar is kijken hoe me foto's van gisteren zijn geworden, ik ben namelijk samen met 2 vrienden na Elten (duitsland) gegaan om daar een paar herfst foto's te maken van de auto's. Ik heb gister voor het eerst echt foto's gemaakt met me polarisatiefilter dus ebn benieuwt na de kwaliteit !-!
Ik zag inderdaad iets op FB voorbij komen, ben benieuwd.
Als ik nog zin heb zal ik na het eten de auto eens even wassen en een paar foto's schieten. Dat mag wel eens na de verlaging toch?
Ja klopt, maar die heb ik niet gemaakt hoor :D op het beeldscherm van de camera was ik niet geheel tevreden over de foto's, misschien ziet het er anders uit op de laptop ;)
Citaat van: matthew op 21 oktober 2012, 22:20:49
Nope :neen:,dus als je er zin in hebt ga je gang !-!
Zou het best willen doen !-!
Mijn zege heb je Nicole !-! :D
Ik vond het leuk om te doen vorig jaar. Heb er weer aan zitten denken, maar ben bang dat hij dan te veel op die van dit jaar gaat lijken.
Een andere kijk en ideëen op de kalender is ook leuk.
Ik weet ook niet wat de rest wil :) Ik had net een leuk idee gezien, en zal nog even verder zoeken.
Die van dit jaar vond ik duidelijk, overzichtelijk en netjes, dus als anderen het willen misschien een idee voor dit jaar.
Maar een andere uiterlijk wil ik ook best maken. :)
Zo net weer een apk gehad. Deze keer de sub.
In 1x erdoor zonder advies. Dus kan weer door tot 12-2013 :)
En nu de katalysator er weer onder weg haha :q
Kijk, dat is lekker! :)
Dirk hoe staat het eigenlijk met jou megane ? of staat het weer op een laag pitje
Daar zat ik laatst nog aan te denken,is het probleem met het afstellen al opgelost?ik heb toen geen bericht gekregen
over het afstellen van je ecu (dta als ik me niet vergis)
Uiteindelijk zou hij worden afgesteld, maar kreeg ik te horen dat de auto teveel lawaai makte en hij hem zo niet wou afstellen.
Angezien ik toch ook niet wil rijden in een ontzettende lawaaibak heb ik besloten de auto weer op te halen. Ik heb het spul voor de uitlaat inmiddels wel binnen, maar het moet er nog even onder worden gezet. Daarna weer poging doen tot afstellen.
Mar ben eigenlijk iets drukker met mijn vijver op dit moment (ook dit weekend ga ik daar mee bezig).. :)
Wel is de planning om de auto aankomende winter toch echt af te krijgen.. Dn volgend jaar een par meetings pakken en als het even kan een meeting in Frankrijk mee pakken.
Darna maar verder zien, de motivatie is er ook niet helemaal meer, dat zie je ook an de snelheid van nu..
Des te meer reden 'm af te maken toch? Dan heb je er al lang niet zoveel omkijken meer naar en kun je toch af en toe even showen met je project/bolide. :)
Der zit dus nog wel wat schot in de zaak. Ben erg benieuwt hoe je auto straks rijd als ie klaar is.
Nou ik heb weer de pech l- >:( hoor, had bekende van de wel bekende tikkende recirculatieklep. Dit was zowel als die uit als aan was :?, wil ik de stekker
eruit trekken ken ik hem niet vinden tot slot, blijkt de blazer het ook niet meer te doen (vanmiddag nog wel :?). En de deur aan de linksachter werkt nu
ook 6 van de 10 niet.
Kortom mijn dag kan bijna niet slechter >:( >:( >:(
Dus misschien iemand een kachelunit over, deurslot/motor voor linksachter, raammechanisme over voor zeer weinig, want word er nu wel
een beetje goed ziek van.
Citaat van: Dirk Kuipers op 24 oktober 2012, 13:32:34
Daarna maar verder zien, de motivatie is er ook niet helemaal meer, dat zie je ook an de snelheid van nu..
Ik ken het. als er eenmaal kinderen zijn, dan veranderen je prioriteiten ;)
@ juul, bij de bak van de recirculatie klep zit een stekker, deze zorgt voor je blower. Kan het zijn dat je die er misschien eruit getrokken heb ? en de stekker van de recirculatie klep zit aan de binnenkant van die bak wat ik ooit begrepen heb, daar kom je niet zo heel makkelijk bij.
nee en ik heb er ook nog airco zitten en die doet het ook al een tijd niet meer. De enige stekker die ik zie zitten is een rood/zwarte als ik die los maak merk ik
geen verschil.
die is volgens mij van je ventilatoren, die heb ik er ook al is uit gehaald en toen stopte me blower ermee :D
Citaat van: Paul v Dijk op 24 oktober 2012, 19:48:59
Ik ken het. als er eenmaal kinderen zijn, dan veranderen je prioriteiten ;)
Dat zal deels inderdaad wel de oorzaak zijn ja.. :)
Weet iemand een site waar je kan zien wat je auto nog waard is ? of een inruil waarde kan bepalen ?
Staat me bij dat de site van autoweek een soort calculator had om de waarde te bepalen.
zomoto.nl heeft een waardebepaling voor je auto
Autoweek waardebepaling
Of zelf via marktplaats een onderzoekje doen, wordt je vaak ook wel al wijzer van.
Bij autoweek mag de auto maximaal 10 jaar oud zijn.
MP blijft toch het beste. Een waardebepaling via een autosite is alleen gebaseerd op de technische gegevens die bekend zijn.
Op MP wordt hij ook naar uiterlijk beoordeeld.
Zomoto gaat ook niet verder dan 10 jaar... Althans, m'n Polo kende-ie niet... :D
De Megane dan weer wel..? :huh:
Niet ouder dan 10 jaar bij Autoweek .....? Nog nooit meegemaakt ...
Je kiest toch gewoon eerst het merk, type en modelserie van de betreffende auto om vervolgens op waardebepaling te klikken.... :huh:
Ja maar is wel tot bepaalde leeftijd op autoweek.
Maar als je echt een exacte waarde wilt weten Rogier,moet je hem laten taxeren door taxateur.
Nou Stefan, Autoweek kent mijn Megane ook niet...:neen:
Noch op kenteken, noch op merk/model: Te oud...:cry:
ok, vaag...
Gister heb ik de clio maar eens gewassen.
Water was gewoon zwart wat er af kwam. 8)7
Hahah blijkt dat je opeens een hele andere kleur auto hebt gekocht Edje? Welke kleur kwam er onder het zwarte vandaan?
@ Matthew, het gaat mij niet zo zeer wat de auto waard is. Want als ik de auto in ruil dan krijg je die waarde er toch niet voor ;) Het gaat er mij meer om wat de waarde is als ik de auto in zou ruilen voor een andere, ik heb gekeken op de site van Renault zelf en daar geven ze nog maar 1100,- voor mijn auto.
Niet ###lig bedoeld maar het blijft natuurlijk een coupe phase 1. De staat word nog een beetje mee genomen. Maar ik denk dat €1100,- inruilwaarde helemaal zo slecht niet is.
Er word geen rekening mee gehouden wat je aan de auto hebt gedaan,ze gaan dan uit van en standaard uitvoering
in jouw geval zou alles weer terug naar standaard moeten,onderdelen verkopen,en auto inruilen.
dan heb je een klein beetje extra bovenop de inruil,als je alles verkoopt.
Okey, ik zet hem binnenkort wel is op MP, dan zie ik wel wat een gek der voor geeft :P Je moet natuurlijk maar net een liefhebber vinden die de auto dan weer wilt hebben ;)
Komt wel goed allemaal !-!
Wat heb je in gedachte als vervanger?
Beste manier is origineel maken en verkopen en dan onderdelen los verkopen, zodat je uiteindelijk wat meer krijgt in totaal... Y
€1100 euro is idd een mooi bedrag.
Maar ik denk zelfs als de auto zien dat ze hem niet in willen ruilen omdat ze er bij een dealer niks mee kunnen,dit heb ik met de coupe meegemaakt namelijk.
Dus dan is altijd particulier verkopen beter.
Maar wa zou je terug willen Rogier? En de 17 inch Schmidt velgen die je net hebt gekocht passen die evntueel op de opvolger?
Ik zelf zat te kijken na of een golf 4 (waar iedereen al mee rijd) of een megane II, dus de velgen passen dan niet meer :P.
maar ik heb gewoon weer wat in me hoofd zitten :P terwijl ik hard aan het sparen ben om over 1 a 1,5 jaar samen te kunnen gaan wonen met me vriendin.
Ik moet gewoon een nieuwe auto uit me kop halen, want ik ken het wel weer, als ik eenmaal een nieuwe auto heb dan gaat het sparen niet meer lukken, dan ga ik die weer "verbouwen". Het meest logische is deze auto houden tot dat ik samen woon en dan kijken na een andere.
Ja Rogier wat ga je anders met je 17 inch Schmidt velgen doen? o-)
Zou wel jammer zij als je auto weg gaat, hoop dat er wel een Renault voor terug komt?
Aan de andere kant,als je eenmaal op je eigen woont,koop je ook niet zomaar een andere wagen
alles word duurder en duurder,kan zelf wel merken dat je maandelijks minder te besteden hebt.
Lees bijvoorbeeld net dat de bestaande hypotheek rente aftrek ook ingekort worden.
Zou juist bijna zeggen,koop nu wat je leuk vind,want straks gaat het (veel) moeilijker.
Mijn nieuwe 16v als voorbeeld,ik merk nu al dat alles een stuk langzamer gaat met aanpassen,daarom
ben ik verstandig om eerst alles technisch aan te passen,en uiterlijk komt pas op plaats 2
Btw die velgen passen wel op de meeste MegII's hoor ;) Maar ben het btw wel met Christiaan eens, koop nu wat je echt leuk vind naa aanschaf van een huis (huur of koop) houd je echt veeeeeeeeeeeeeeel minder te besteden over (al zou ik het zonde vinden van je Meg btw, zeker als die weg zou gaan t.b.v. een Golf......
:D ik merk wel dat jullie niet echt vag mensen zijn :D, nu is ook niet alles zo goedkoop. En we gaan niet meteen kopen volgend jaar, eerst nog maar even een paar jaartjes huren en dan pas kopen.
Ik weet heel goed dat het straks allemaal wat moeilijker wordt, alleen als ik nu een auto ga kopen dan ga ik die ook verbouwen en dan komt er helemaal niks meer na me spaar rekening toe ;) dan kan ik beter deze houden, hij is nu grotendeels al na mijn smaak als dat compleet is doormiddel van de schmidt velgen die ik heb (liggen nu bij wielfix) kan ik makkelijker gaan sparen voor op mezelf ;) maar ik ga der maar is een paar maandjes goed over praktiseren en misschien staat er in het nieuwe jaar toch een megII voor de deur.
eventjes wat anders, zoals ik al zei liggen me velgen nu bij Wielfix in Apeldoorn, best een grappig bedrijfje om te zien. En Dante ze vonden jou velgen een zeer leuke opdracht om te doen !-!, over 2 a 3 weken mag ik ze weer ophalen en ben dan heel erg benieuwt na het resultaat.
Miss een idee om als sponsor te vragen die Wielfix in Apeldoorn?
Ik zal wielfix binnenkort eens mailen. Mijn velgen kunnen wel een kleurtje gebruiken. ;)
Ik heb weinig toe te voegen aan wat de andere jongens al zeiden Rogier. Daarnaast zou ik lekker gaan sparen voor een eigen stekkie, dat is zo veel belangrijker dan een andere auto, zeker als je een auto hebt die al helemaal naar wens is.
En wielfix als sponsor, geen gek idee. Vragen kan altijd toch?
Weet iemand nog een leuke online shop voor modellen?? (zoek niet perse me Meg, die heb ik al, maar wil mijn auto historie in 1:43 hebben) Het is al bijna sinterklaas, en wat geef je een man die alles al heeft (nee grappenmaker geen penninciline :D )
Citaat van: Roadkill (Michiel) op 26 oktober 2012, 20:36:13
Weet iemand nog een leuke online shop voor modellen?? Het is al bijna sinterklaas, en wat geef je een man die alles al heeft (nee grappenmaker geen penninciline :D )
:D als je dat tussen haakjes weglaat :D denk dat je dan moet googlen voor een site met russische bruidjes oid :D
:D Scherp!! :D :D :D
Hahah!!
Ik ga morgen tuur helpen met het ontluchten van ze remmerij van ze renault 9 project !-!
Leuk, ik heb mijn auto historie in 1:43 compleet (al moet er op mijn zwarte (heb ook een beige) grand tour model nog wel een RS neus, waarvoor de donor al aanwezig is).
Toen ik er nog vlakbij werkte kwam ik vaak bij Schuiten in Rotterdam:
http://www.schuitenminiaturen.nl/www/
Tegenwoordig is eBay mijn grootste leverancier.
ik bestel meestal mn miniaturen bij www.toms.nl die hebben vaak wel een aardig grote collectie ;)
Citaat van: Rogier op 26 oktober 2012, 15:24:11
eventjes wat anders, zoals ik al zei liggen me velgen nu bij Wielfix in Apeldoorn, best een grappig bedrijfje om te zien. En Dante ze vonden jou velgen een zeer leuke opdracht om te doen !-!, over 2 a 3 weken mag ik ze weer ophalen en ben dan heel erg benieuwt na het resultaat.
Ja he... Die gasten weten van wanten. Alleen maar lovende kritieken op VF (VolksForum), PoloRegister & hier ;)
Trouwens, nog ff rondgekeken daar naar wat leuke Golf IV's..? ;)
Ze hebben daar inderdaad heel veel leuk spul staan, al was het wel even zoeken na hun stekje :P en ik kan niet wachten tot mijn velgen weer terug zijn Y
Haha, Rogier je kan het veel beter bij je knappe fransoos houden :D
het is een one of a kind he ;)
Dat is het zeker!! Niet ###lig bedoelt maar golfjes zijn er duizenden, getuned of niet. Ga naar een auto show/meeting en je kan op je handen de golfjes niet tellen.
Je Megane is echt uniek en is ook veel unieker op shows enzovoort, dat ga je met een golf gewoon nooit krijgen.
haha waarom zegt iedereen dat het niet ###lig bedoelt is hahaha :D ik snap jullie meningen, het zijn der ook duizenden en je ziet ze ook op alle meetings, maar ze zijn na mijn mening gewoon erg dik vooral als je lekkere brede sloffen eronder legt en hem plat op zijn plaat zet.
maar de coupé blijft gewoon tot dat ik samen woon en genoeg gespaard heb voor een nieuwe.
Dan zou ik lekker doorsparen voor een Scirocco (die moeten ooit ook bereikbaar worden toch?).
Een sirocco :D de neus van die wagen is geweldig, alleen de achterkant.... aangepaste golf6 achterlampen op een honda civic achtig iets :D
Tegen de tijd dat ik het geld heb voor zo'n auto, worden ze nieuw niet meer geleverd. Ze halen de sirocco lijn uit NL de facelift versie komt helemaal niet na NL toe.
Wij zijn vandaag weer even met de Impreza aan de slag geweest. :)
Even nieuwe olie, filter etc erop.
Maandag komt de distributieset met waterpomp binnen.
Dus hopelijk daar volgend weekend mee aan de slag. :)
Verder over de golfjes, Rogier zal dan niet de enige zijn.
Zoals het nu lijkt gaat bij mij volgend jaar deze Megane weg, en komt er een Golf 5 1.9 tdi voor terug.
Dit hoofdzakelijk ivm de kilometers die ik maak.
De Impreza zal de deur niet uit gaan, en met deze megane heb ik niet wat ik met de vorige had.
Dus hij zal slachtoffer worden dan. :)
Maar alles afhankelijk van het aantal kilometers wat ik dan nog maakl haha
Waarom geen Megane II 1.9 Dci?
Of nog beter: een 2.0 Dci! Y
Nog beter RS dci met chip. ;)
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222899538&cd=634869272370000000
:9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~
Of een cc dci RS...
Das een omgebouwde auto.
Ik kreeg net mail van iemand uit Nieuwleusen.
Hij zou mijn cabriolet gekocht hebben.
En had intresse in de Roadbox ;) !-!
Uiteraard gelijk hier heen verwezen 8)7
Dat is snel gegaan dan. !-!
Omdat ik deze golf 5 voor een erg nette prijs van een kennis kan kopen.
Is een van 2008 voor een prijs waar ook megane 1 ph2 voor aangeboden worden, en zelfs sommige ph1 nog. :)
In de toekomst moet er ooit een meg3 break komen. Maar die centen zijn dr niet haha.
Da's dan wel een erg lage prijs voor een 2008 Golf (tenzij er 2,5 ton op de klok staat).
Wat de Megane III break-wens betreft; Same here, zeker gezien het feit dat de 2.0 Tce GT op de verlanglijst staat. Er staat nu een hele mooie zilveren met 5800 km erop op MP. Helaas nog boven mijn budget. --
Staat idd heel wat aan kilometers op. Maar zeer goed onderhouden.
Ik heb liever een auto met 2 ton en goed onderhoud, dan 80000 en amper onderhoude.
Ik kijk eigenlijk niet naar kilometerstanden, gezien ze vaak toch niet kloppen.
Ook al hebben ze NAP.
En daarbij blijft het nog weinig geld voor een golfje 5. :P
Anders deed ik het ook niet hoor haha.
Geen interesse in een MegI ph2 Break..? ;)
Is geen diesel he ;) haha
Maar het gaat alleen door als ik dan nog bij de Rdw werk, anders kan een diesel niet uit haha.
Die megane rs diesel is wel leuk hoor.
Heb er laatst 1 gereden van een oud collega van me,dat rijdt toch super.
Citaat van: Koen op 24 oktober 2012, 17:01:56
Ik kom met mijn RC.
als ik met de megane zou willen komen moet hij op de auto kar...
Heb ik wat gemist? :q
@ Meggy coupe,
Ik zag je verkoop topic en wilde daar niet in reageren om te vertellen hoe mooi en vet jou auto eruit ziet :9~ :9~ :9~ :9~
(http://www4.picturepush.com/photo/a/11275862/640/11275862.jpg)
Haha ik heb daar wel ff off-topic gereageerd om hetzelfde te zeggen.
Wat een super toffe megane inderdaad!
Ik vindt persoonlijk dat je dat niet had moeten doen in het verkoop topic, daar is het namelijk niet voor bedoelt.
Ja, die Belgen weten doorgaans wel wat moois te maken van hun auto's. _o_
Is ook een stuk makkelijker een nieuwer model te bezitten, want in aanschaf zijn ze daar een stuk voordeliger.
Ik wou dat ik de centen ervoor had, en de megane zo dik kon maken, ik heb er echt respect voor.
Ik had er ook bij gezet, sorry, ff off-topic ;)
Ben niet de enige die ergens een keertje off-topic gaat hoor, daar heb je dan ook niet zo'n opmerking op.
Ik heb daar wel een opmerking over gemaakt, in een andere topic ;)
Niet bij elke, en ook niet op deze manier.
Wat ik ook zeg, doe of plaats, elke keer heb ik van jou negatieve reactie's, of afkrakende reactie;s.
Ik weet niet wat er aan de hand is tegen mij, maar dit valt me al een lange tijd op, en begin er nu aardig flauw van te worden.
Sorry mensen, het moest er ff uit. Zal verder geen discussie gaan voeren in dit topic. :)
Punt lijkt me duidelijk, verdere discussie eventueel via de PM's :)
Bedankt voor uw medewerking ;)
Ik reed zonet over de snelweg en zag een VW Golf rijden met knalgele lanpen, zoals de oude Franse auto's dat hadden. Nu bracht dit mij op het idee om mijn eigen lampen ook te vervangen door gele lampen. Iemand ervaring hiermee? En weet iemand of deze lampen gewoon op de Megane 1 aangesloten kunnen worden?: http://www.gomaxx.com/Licht-Lampen/Vervangingslampen/Halogeen/3205-H4-55W-12V-lampenset-Geel-Retro-look.html