Renault Mégane Club

Algemeen => Algemene zaken => Topic gestart door: MDC op 26 juli 2012, 10:38:32

Titel: Club France
Bericht door: MDC op 26 juli 2012, 10:38:32
Hallo ,

Eerst wou ik even melden dat het leuk is om terug te lezen dat jullie het zo leuk hebben gehad op de franse dag !!

Dat is ook de dag waarop we met een aantal van de organisatie van dit jaar wat anders bedacht hebben .


Hierbij willen wij ons even voorstellen als Club France .
Wij zijn een stel auto liefhebbers en dan speciaal van de franse merken .

Een club hebben we allemaal al , maar op de Franse dag hoorden we een aantal signalen over type en merk specifieke clubs die toch een steeds kleiner leden bestand krijgen . Citrosport is bv heel klein aan het worden , en nog een voorbeeld is de 206 club , aangezien die auto's niet meer gemaakt worden . De Megane wordt nog wel gemaakt , maar het gaat om alle franse auto's dus vandaar ook dit bericht hier .

Hierover zijn we eens na gaan denken en vonden een ''gezamenlijke'' club een goed idee , wel specifiek voor franse auto's , maar dan wel elk Frans merk en type .

Hieruit is www.ClubFrance.nl en www.ClubFrance.be geboren . Dit is nu nog alleen een Forum , maar mocht de animo groot zijn dan zal het snel uitbreiden tot club . 

Groeten , Randy , Joris , Peter , Gijs en Michel
Titel: Re: Club France
Bericht door: Dennis Postma op 26 juli 2012, 10:59:12
Een leuk initiatief. En zoals gezegd helemaal voor de clubs die momenteel te maken hebben met een teruglopend ledenbestand. Gelukkig hebben wij dat probleem niet en is het leden aantal bij ons in de afgelopen jaren alleen maar toegenomen.

Het is mooi om te zien dat de interesse in de diverse Franse modellen op deze manier in leven gehouden word en wij wensen jullie veel succes met Club France.  !-!
Titel: Re: Club France
Bericht door: Dirk Kuipers op 26 juli 2012, 11:22:25
Succes met jullie club. Jammer van de gekozen forumsoftware, maar dat terzijde.. ;)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rick Santbergen op 26 juli 2012, 11:38:06
Bedankt voor het voorstellen.

Houdt dit ook in dat de 206club en citrosport ophouden te bestaan?
Titel: Re: Club France
Bericht door: MDC op 26 juli 2012, 11:41:25
Bedankt voor de positieve reacties ,

En nee 206club blijft zoiezo nog bestaan ,Die zitten hier verder ook (nog) niet in qua organisatie , en die hebben nog een groot aantal leden , alleen hoorde ik van Mario dat dat wel wat minder werd nu ze niet meer gemaakt worden  . Citrosport is vorig jaar al n keer weg geweest , en daar durf ik geen uitspraak over te doen hoelang dat nog bestaat .
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 26 juli 2012, 14:23:40
Goed initiatief, al snap ik btw niet dat er geen 20X club is, daar kan je dan alle 20-modellen onderbrengen (205/206/207/208 (al vind ik de 208 een mooie Yaris maar geen peug ) Maar je pakt wel een breder publiek, dus als het de bedoeling is dat deze nieuwe club ook voortaan de FAD gaat doen kan dat wel eens heel gunstig zijn.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rick Santbergen op 26 juli 2012, 15:19:49
Citaat van: MDC op 26 juli 2012, 11:41:25
Bedankt voor de positieve reacties ,

En nee 206club blijft zoiezo nog bestaan ,Die zitten hier verder ook (nog) niet in qua organisatie , en die hebben nog een groot aantal leden , alleen hoorde ik van Mario dat dat wel wat minder werd nu ze niet meer gemaakt worden  . Citrosport is vorig jaar al n keer weg geweest , en daar durf ik geen uitspraak over te doen hoelang dat nog bestaat .

Is het dan niet aan de besturen om samen een nieuwe club op te richten?
Want op deze manier teken je helemaal voor de doodvonissen van die clubs?
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rogier op 26 juli 2012, 17:13:28
Is het niet beter om het forum open te zetten voor alle mensen die overwegen om een fransoos te kopen, ik wilde net op het forum kijken en overal waar ik op klikte moest ik me direct registreren.

Hier op het forum hoeft dat niet en sta je als kijken (gast) vermeld !-!

En dit is zeker een leuk initiatief, en ga dit zeker in de gaten houden. hoe meer meetings hoe leuker !-!
Titel: Re: Club France
Bericht door: Ard Klok op 26 juli 2012, 17:46:36
@Rogier. Volgens mij is alles gewoon te bekijken op de site. Alleen als je berichten wilt posten moet je je registreren.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rogier op 26 juli 2012, 17:50:18
Is dat zo ja, ik klikte net op members of zo en ik moest me eerst inloggen.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Ard Klok op 26 juli 2012, 19:37:45
Citaat van: Rogier op 26 juli 2012, 17:13:28
ik wilde net op het forum kijken en overal waar ik op klikte moest ik me direct registreren.

Reageerde eigenlijk vooral op deze zin Rogier. Als er een members-gedeelte is, dan is het misschien niet meer dan normaal dat je daarvoor moet registreren. Anders is het geen members gedeelte maar goed, dat zal wel aan mij liggen. ;)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Dante op 26 juli 2012, 21:33:22
(http://splutterfish.com/forums/images/smilies/icon_stupid.gif)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roy (Coup a One) op 26 juli 2012, 23:27:53
Club France leuk initiatief !-! voor de kleinere club's en c.q. de kleinere autogroepen zou dit wel eens een leuke club kunnen worden, al moet je wel blijven waken dat bepaalde groepen (auto type categorie's) niet over groeien d.m.v. dat er een groepsvorming ontstaat binnen de huidige club en ze zodoende alsnog een eigen club beginnen (vanwege groei binnen de club france) ;)
Ik hoop voor jullie dat het goed uitpakt "sucses" _o_
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 26 juli 2012, 23:29:46
Heb me daar toch ook maar ff ingeschreven, altijd makkelijk ;)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rogier op 26 juli 2012, 23:30:46
die is scherp ard :D
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rick Santbergen op 17 augustus 2012, 11:47:04
Citaat van: Rick Santbergen op 26 juli 2012, 15:19:49
Is het dan niet aan de besturen om samen een nieuwe club op te richten?
Want op deze manier teken je helemaal voor de doodvonissen van die clubs?

Jammer dat hier nooit meer op gereageerd wordt.
Blijf het een leuk initiatief vinden, maar vanuit de verkeerde personen.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 17 augustus 2012, 15:52:52
??? Hoe bedoel je de verkeerde personen, persoonlijk vind ik het wel een aardig forum, voornamelijk omdat er wat meer mensen uit N-H komen :D
Titel: Re: Club France
Bericht door: Xanquezer (Frank) op 17 augustus 2012, 15:57:49
grappig forum....

hou liever het bij hier en mn eigenclub.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rick Santbergen op 17 augustus 2012, 17:18:46
Citaat van: Roadkill (Michiel) op 17 augustus 2012, 15:52:52
??? Hoe bedoel je de verkeerde personen, persoonlijk vind ik het wel een aardig forum, voornamelijk omdat er wat meer mensen uit N-H komen :D

Precies zoals ik uitlegde op de vorige pagina.
Er zijn een paar france clubs die zeer klein zijn.

Als dan personen uit die clubs, nog een club ernaast beginnen met dezelfde doelgroep.
Kan dat betekenen dat het de doodvonnis voor je oude club is.

Lijkt me dat het aan de bestuursleden is om te fuseren, niet de clubleden.

Maar dit is natuurlijk mijn persoonlijke mening.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roy (Coup a One) op 18 augustus 2012, 00:24:48
Rick 100% gelijk !-!
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 18 augustus 2012, 11:40:37
Dan zit je er helemaal naast, zitten zowiezo van Citrosport een aantal bestuursleden bij, en het is (nog) geen club... Het is een forum, dat is heel wat anders, denk zelf dat het te breed is qua merk/modellen om er ook een club van te maken. Maar als forum is het dan wel weer een goed idee, want er komen dus ook meer events op de kalender te staan.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roy (Coup a One) op 18 augustus 2012, 12:05:04
Toch heet het Club France, niet gek :neen: en natuurlijk zijn we altijd in voor meer events ;)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 19 augustus 2012, 00:34:05
Ik vind het ook een mooie naam voor een bordeel :D ,maar goed het is dus een forum ;)
Titel: Re: Club France
Bericht door: Rick Santbergen op 19 augustus 2012, 09:40:05
Op de vorige pagina wordt toch iets anders gezegd dan jij michiel. Dat bestuur er niet in zit en dat ze willen uitgroeien tot een club.. Vandaar mijn conclusie en reactie.
Titel: Re: Club France
Bericht door: nielsjoh op 19 augustus 2012, 15:13:20
@Michiel

Ja, inderdaad, een echte naam wat doet denken aan een bordeel ja! :p
Titel: Re: Club France
Bericht door: Dennis Postma op 20 augustus 2012, 10:34:14
Jongens, laten we nou niet op een kinderachtige manier het Club France forum belachelijk maken nu ze schijnbaar niet meer reageren.

Tuurlijk is het jammer dat er niet meer geantwoord word op de vragen die er hier gesteld zijn maar om er nou zo'n punt er van te gaan zitten maken........
Het is een mooi initiatief maar het is niet aan ons om te oordelen wie dit op had moeten/mogen richten.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Fubar (Marcel) op 20 augustus 2012, 11:51:14
Citaat van: nielsjoh op 19 augustus 2012, 15:13:20
@Michiel

Ja, inderdaad, een echte naam wat doet denken aan een bordeel ja! :p

Het is gewoon een mooie naam voor mooie (Renault)auto's.
Titel: Re: Club France
Bericht door: Roadkill (Michiel) op 20 augustus 2012, 12:23:19
Ach "what's in a name" het is gewoon best een leuk startend forum, ik kijk er elke dag wel ff,hoop dat het nog een eind groeit.
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev