Ik heb een RS phase 1 voorbumper liggen waaraan helaas een onderdeel mist.
Het betreft een zwart plastic ophangpunt wat aan de binnenzijde van de bumper zit:
(http://img33.imageshack.us/img33/6186/rspart.jpg)
Het deel op deze foto is de bestuurderszijde (linksvoor), ik mis de passagierszijde (rechtsvoor), wat er dus gespiegeld uit zal zien.
Als ze bij de dealer zoeken op een RS kenteken, komen ze uit op nummer 8200114674, maar dat is de versie voor de "gewone" Megane II.
Want als we zochten op mijn eigen kenteken, kwam hetzelfde onderdeel nummer eruit. Toch ziet dat er heel anders uit:
(http://img35.imageshack.us/img35/3567/megpart.jpg)
Nu weet ik dat de bumper in zijn geheel een bestelnummer heeft, maar ook diverse delen zijn los bestelbaar.
Heeft iemand een idee hoe dit deel te bestellen is? Er staat wel een 8200-nummer op, maar dat is niet traceerbaar.
Of als iemand een RS op de sloop weet liggen waarvan de rechtervoorzijde nog intact is, zou dat ook mooi zijn.
Gewoon die bumper door verkopen,er komt nu al een migraine bij je opzetten :D (Kan je zelf niet een soort van beugeltje fabriceren?? Neem aan dat het toch niet in het zicht komt te zitten?)
Geloof me, zonder dat onderdeel heb jij er net zoveel aan als ik (niet veel dus). 8)7
Hey ik maak het passend,het is geen probleem,maar een uitdaging!