Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Motorisch => Topic gestart door: Nicole op 7 november 2011, 19:37:33

Titel: Temperatuurmeter
Bericht door: Nicole op 7 november 2011, 19:37:33
Hi,

Al heb ik dit al bijna vanaf het begin, toch wil ik het nu wel oplossen. :)
Mijn temp.meter komt eigenlijk nooit omhoog, ook niet als hij echt goed warm is na een rit naar bijv. Hardenberg.
Soms komt hij wel gewoon omhoog, en dan werkt hij ook gewoon even.

Wat kan de oorzaak zijn?

Bedankt.
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: RobScénic op 8 november 2011, 05:32:25
Sensor stuuk?
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: W.daems op 8 november 2011, 09:56:09
Tempratuur sensor.
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: Remy P op 8 november 2011, 10:08:34
Ik denk ook dat het een sensor is die stuk is. Hij geeft volgens mij geen signaal naar het metertje. Ik zou er mee langs de garage / dealer gaan, die hebben het probleem zo gevonden en vervangen ;) Voor zover ik weet is het ook geen duur grapje, dus de moeite waard.
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: Nicole op 8 november 2011, 18:54:47
Ik dacht er zelf inderdaad ook aan, maar ondanks dat hij het soms wel doet, is dat nog mogelijk?
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: Remy P op 9 november 2011, 10:43:41
Dan is het echt een storing als hij het soms wel en soms niet doet ;) gewoon mee langs de garage is mijn tip, ben je daarna zeker klaar ;)
Titel: Re: Temperatuurmeter
Bericht door: W.daems op 9 november 2011, 16:25:13
Het kan zijn dat ie net wel net nie, contact maakt. Heb het zelf ook gehad maar dan bij een fase2. Een x goed aandrukken wil ook wel eens helpen. Weet zo niet waar jou tempratuursensor zitbij een fase1. Heb hem zelf laten vervangen door de dealer in (Oosterhout) was volgens mij nog geen 70 euries kwijt
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev