Hallo,
Wie kent dit probleem?Ik heb het dus niet over een door geroeste uitlaat-demper maar een puntgave einddemper die rondom, net achter de las, van de buis afgecheurt is.Ik denk zelf aan trillingen.Het is een 2.0 16v megane2 uit 2003.Geen motor ophangsteunen kapot, loopt mooi rustig en ik doe er geen gekke dingen mee, niet anders dan af en toe wat illegale snelheden maar dat moet zo'n ding aankunnen toch?
Ik heb de demper en buis gedemonteert, schoongemaakt / ontroest, en weer aan elkaar gelast.Ik hoop natuurlijk dat ie heel blijft en anders toch maar een nieuwe, maar er zat 10 werkdagen levertijd op, vandaar dat lassen.Weet een van de (renault-garage) mannen hier wat zo'n demper moet kosten en wat de levertijd via een dealer is?het schijnt dat er wat moeilijk aan te komen is???
Groetsels,
Ben
Als het bij de dealer niet te leveren is,mischien eens bij aoc proberen
moet zeggen dat ik niet weet of aoc landelijk is,anders een brezan ofzo,dus een algemene auto onderdelen zaak,die hebben meestal wel
een groot aantal dempers liggen.
Dat die bij de naad afscheurt ken ik,zijn het niet bij een renault,maar bij onze pug 206,gloed nieuwe uitlaat,binnen paar maanden
demper kaas bij de lasnaad.
Op deze plaats is het materiaal wel heel broos natuurlijk ofwel de zwakste plek.
Ben
Sorry, forum beheerder(s) maar ik heb dit topic bij de megane 1 gezet maar het moet megane 2 zijn.
Excuses voor het ongemak
BEN