Renault Mégane Club

Mégane 2 Technisch 2002-2009 => [Mégane 2] Tuning => Topic gestart door: keesos op 20 oktober 2010, 19:10:16

Titel: Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 20 oktober 2010, 19:10:16
Hallo mensen,
Ik wil binnenkort maar eens mijn 5drs megane (2003) een stukje verlagen, ik wil hem maar een beetje lager hebben 3,5 cm, ik dacht aan deze set: http://uwautoverlagen.nl/contents/nl/d123.html
Het is de 4de set voor 110 euro. Ik wil echt goedkoop uitzijn dus vandaar ook geen schroefset oid. Ik wilde er gelijk een set veerspanners bij kopen (ipv te lenen ergens) http://uwautoverlagen.nl/contents/nl/d50_veerspanners.html
Ook heb ik al even onder de auto gekeken, achter moet het opzich zo lukken, maar voor weet ik het niet.... iemand hier ervaring mee?? is dit een lastige klus??
Grt Kees :)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 20 oktober 2010, 22:02:07
Denk er dan wel aan dat goedkopere sets vaak van B-merken zijn of merkloos.
Deze bieden niet dat comfort dat A-merken wel doen.

Uiteraard zul je snappen dat je comfort wat achteruit gaat, dat mag logisch zijn, maar met alleen veren is dat vaak erger dan met een complete set, of schroefset.
Ik heb de ervaring al met een schroefset onder mijn auto. 399,= Vmaxx tegen 1100,- van KW. Je merkt dat KW zoveel techniek en kennis in huis heeft waardoor mijn
comfort nauwelijks achteruit ging tov. het standaard sportonderstel.

Het leuke is dat ik mij nu ook oriënteer op een verlaging voor mijn Megane uit 2004. De keuze om voor ''goedkoop'' te kiezen is vrij simpel natuurlijk, maar ik raad het echt af.
Mijn gedachte voor nu gaan uit naar een Weitec schroefset, of vaste set.
Verlaging op originele veren kan zonder problemen tot 3 cm (hooguit 4) maar de schokdempers krijgen het wel zwaarder te verduren.
Je zult, zeker met goedkopere sets, wel gaan stuiteren.

Monteren heb ik geen ervaring mee, ik laat dat altijd doen. Vertrouw mezelf niet goed genoeg daarin, gaat toch om je onderstel vind ik dan haha.

Edit: Ik lees op de site iets over Eibach, wanneer de veren echt daadwerkelijk van dat merk zijn, is het een goed merk, alleen blijft je het comfort drastisch veranderen
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 21 oktober 2010, 07:20:04
Mijn ervaring is totaal anders dan die van Rens. Ik heb met een Megane 1 gereden met een verlaging door veren en nu een verlaging door een KW schroefset. Met de verlaging dmv veren had ik nog enige comfort, met de verlaring met mijn huidige KW set is er geen comfort. Ik voel de witte strepen op het wegdek in mijn kont. Mijn ervaring is, dat je met veren veel meer comfort overhoud dan met een schroefset.

Het merk van de veren, kan ik niet achterhalen. Waar zie jij Eibach staan Rens?

Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: renault@soest op 21 oktober 2010, 16:28:17
ik had ook met alleen veren meer comfort..
ik heb een schroefset van v-maxx,ben er wel tevreden over!

heb trouwens nog een setje 3,5 cm verlagingsveren in de aanbieding,week of 4 onder de auto gezeten...
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Joey Voormolen op 21 oktober 2010, 16:59:52
veren worden na een jaar ook stugger. merk het bij mijn maat zijn clio en andere maat zijn corsa.
Maar schroefset is gewoon stug tenzij je bijv KW variant 2 of 3 heb dan kan je de hardheid in stellen  maar dan ben je ook gauw al 1500 euro kwijt.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 21 oktober 2010, 21:33:21
Citaat van: Wrecked op 21 oktober 2010, 07:20:04


Het merk van de veren, kan ik niet achterhalen. Waar zie jij Eibach staan Rens?



http://uwautoverlagen.nl/contents/nl/about.html
''Met het toonaangevende merk Eibach heeft Promaxx een sterke troef in handen waarvoor..''{knip}....


Erg raar dat jullie het anders ervaren. Op de Seat Ibiza club waar ik hiervoor zat kozen velen voor KW vanwege het behoorlijke behoud van comfort.
Ik had hem achter op zn laagst gedraaid, en voor net niet. Dus lag behoorlijk laag. En ik reed gewoon met een KW 1.
Op mn Cordoba heb ik me V-maxx gereden, dat is goedkoop en ik vond het veel stugger dan KW.
Ook vrienden van me hebben later de overstap gemaakt van Vmaxx naar KW, en voelde een groot verschil.

Ik kan me niet voorstellen dat het op een Seat nou zoveel anders is dan op een Renault.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 21 oktober 2010, 21:49:36
Waarschijnlijk verliezen de standaard dempers van een Seat al zijn comfort bij verlagingsveren.
En dit is bij een Renault niet het geval, want met veren is een Megane 1 veeeeeel comfortabel dan met een schroefset.

KW en vmax verschillen in stugheid weinig, alleen in houdbaarheid (misschien) bij een Megane 1

Ik kan me ook niet voorstellen dat het bij een Seat anders is, maar twijfel er geen moment aan bij een Renault Megane 1

Echter als je een KW 'net' niet op zijn laagst heb staan bij jou oude seat, dan kan er toch weinig comfort meer zijn?
Ik kan mijn megane cabrio met schroefdraad nog 2 cm lager kunnen draaien, alleen dan lopen de wielen aan. Maar comfort heb ik nu al niet meer.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 21 oktober 2010, 22:32:21
Nou, eigenlijk ben ik wel blij dit te horen bij Renault, want ik wil mijn MII graag wat verlagen, maar niet heel erg, en dus ook liever nu geen geld uitgeven aan een dure Schroefset.
Zelf dacht ik aan veren van KW, dus veren alleen. !-!

Verder ik blijf erbij dat ik met een vmaxx stugger reed dan met KW, ik heb het dan wel onder 2 auto's gehad (op de laatste had ik wel last van aanlopen hoor), maar mijn beste kameraard heeft beidde merken gehad onder 1 zelfde auto, en het verschil was gewoon heel groot.
Maar goed we kunnen nog lang over Seat praten haha, inmiddels rijd ik Renault (na 7-8 jaar Seat), en moet ik daar weer alles van gaan leren en ervaren, toch.

Ps. graag hoor ik natuurlijk meer ervaringen van veren vs. schroefsets op Renault, en dan liefst voor mijn info op een Megane II  :q ;)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rogier op 21 oktober 2010, 23:19:00
ik heb de wissel gemaakt van veren na schroefset door een auto te kopen met een schroefset er al onder, ik reed nader hand ook nog wel is in de auto met de verlagings veren maar dat merkte ik echt wel hoor.
ik voel met me huidige auto echt elke oneffenheid in het wegdek zoals rick al zei voel elke witte vlak van het weg dek in me stoel :P.

je behoud nog enigzins je comfort met veren dan met een schroefset.

!-!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 21 oktober 2010, 23:20:22
OKok, wat heb je nu als ik vragen mag?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 22 oktober 2010, 06:43:50
Je hebt gelijk Rens.
vmax is ook bij de Megane 1 iets stugger dan KW. Maar het verschil is niet heel groot.
vmax schijnt bij bijna iedere auto merk stugger te zijn dan KW.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 22 oktober 2010, 12:37:00
Ik heb eerder een mercedes e klasse (w210) gehad, met apex verlagingsveren gekocht. Weet helaas niet meer hoeveel verlaging dat was. Wel had hij nog super veel comfort en reed het gewoon top!
Denk er dus serieus over om weer alleen veren te nemen.
Enige lastige is nog even om het zelf erop te monteren, zonder brug :P
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: matthew op 22 oktober 2010, 22:12:18
Ik heb er eibach verlagingsveren onder zitten,en ervaar gewoon nog veel rijcomfort.

(voor mij had het wel stugger mogen zijn).

Maar aan de andere kant ik wordt ook een dagje ouder dusja,het rijdt goed.

Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Wouter op 27 oktober 2010, 10:15:41
Ik had eerst een Meg 1 coupe met Apex verlagingsveren in combi met 17 inch. Hier had ik niet echt veel comfort meer over... idd zoals hiervoor al genoemd werd: iedere steentje en witte lijn kon je voelen.

Nu heb ik sinds deze zomer een Grand Tour die ik ook gelijk omlaag wilde hebben. Een schroefset kon ik gewoon weg niet meer betalen na aanschaf van de auto. Daarom heb gekozen voor alleen veren. Na veel gezoek heb ik gekozen voor H&R omdat deze tot ongeveer 40mm gaan. Auto ligt mooi laag met nog redelijk veel comfort. Ik vind het zelf eigenlijk nog te slap en heb het idee dat hij bij grote hobbels/drempels te ver in veert en idd de schodempers het best te verduren krijgen. Maar vriendin lief vind het wel comfortabel..

Wegligging is wel prima, auto helt toch minder over in bochten en ook vooral lange snelwegbochten merk je verschil.

Ik moet hier wel bij vermelden dat ik nu nog op een 16 inch wiel rij met vrij hoge wang (205/55/16). Deze zorgen denk ook nog voor best wat comfort in vergelijking met 17 of 18 inch die er na de winter op moeten komen.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: meganemaarssen op 27 oktober 2010, 10:19:30
heb ook maar 30MM eronder...
Oogt veel lager maar behoudt zijn comfort.. Kan nog normaal over drempels rijden
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 27 oktober 2010, 11:33:56
Citaat van: Wouter op 27 oktober 2010, 10:15:41
Ik had eerst een Meg 1 coupe met Apex verlagingsveren in combi met 17 inch. Hier had ik niet echt veel comfort meer over... idd zoals hiervoor al genoemd werd: iedere steentje en witte lijn kon je voelen.

Je reed met verlagingsveren en voelde de witte lijnen al op het wegdek? (bedoel je niet schroefset)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 27 oktober 2010, 13:56:21


Citaat van: meganemaarssen op 27 oktober 2010, 10:19:30
heb ook maar 30MM eronder...
Oogt veel lager maar behoudt zijn comfort.. Kan nog normaal over drempels rijden


Heb je hier een duidelijk foto van? (evt voor/na foto's)En met welk merk ben je verlaagd?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Wouter op 27 oktober 2010, 14:22:10
Citaat van: Wrecked op 27 oktober 2010, 11:33:56
Je reed met verlagingsveren en voelde de witte lijnen al op het wegdek? (bedoel je niet schroefset)

Nee het waren Apex verlagingsveren en achter torsie versteld.. Was wel op de phase 1 16v  uitvoering die standaard volgens mij al strakker geveerd is en iets lager staat dan andere coupes. Ieder hobbeltje kwam behoorlijk goed binnen. Was redelijk stuiterig.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 15 december 2010, 14:24:52
Toch even opkrikken dit topic.

Graag zou ik van jullie plaatjes zien met daarbij de verlaging in cm's en met welk merk veren of welke complete set dit gebeurd is.
Ik hoop dat het niet teveel gevraagd is, want ik ben nu erg aan het kijken voor een kleine verlaging aan mij Megane2.

@ Matthew, was dit de 30mm variant van Eibach? Of de 40-45mm? (hebben 2 sets, de Pro-kit en de Sportsline, beidde alleen veren)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: matthew op 15 december 2010, 19:12:38
Ik had een rs en daar waren alleen veren van 25mm voor te krijgen.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 15 december 2010, 19:17:34
Ok, dus als ik veren zie van 30mm zakt dat iets verder dan op jou foto's..
Dat is niet erg. Heeft Renault zelf eigenlijk nog accessoires hiervoor?

(Domme vraag misschien, maar 15kilo meer omdat het een automaat is maakt niet uit toch als ik naar veren kijk?)
Zelf denk ik van niet, want je kunt een slanke blonde dame vervoeren, maar ook je dikke oma TOCH  :D :D  :P :P
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Stefan op 15 december 2010, 20:30:34
Nee, maakt niet uit nee :neen:
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: matthew op 19 december 2010, 11:12:02
Nee maakt idd niet uit bij verlagingsveren.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 25 december 2010, 11:44:39
Geen plaatjes verder nee... :neen: ;(
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Wouter op 29 december 2010, 14:33:52
Kijk, hier wat foto's. Verlaging zijn veren van H&R 35/40 mm.

Voor verlaging:
(http://www.fotopocket.nl/fpimages/2010/12/29/c8cdca0ece787d9b4e87ae91589463de/28072010011.jpg) (http://www.fotopocket.nl)

Direct na verlaging (staat wel geparkeerd op een terrein vol oneffenheden waardoor hij vooral achter erg laag lijkt).(http://www.fotopocket.nl/fpimages/2010/12/29/5406b33311819276a77d1f347dad79ed/28072010015.jpg) (http://www.fotopocket.nl)

En na een paar maanden (met een klein beetje bagage achterin):
(http://www.fotopocket.nl/fpimages/2010/12/29/7b7f081a966aa07cc8efe612d320c29e/26112010090.jpg) (http://www.fotopocket.nl)
(Zien jullie gelijk de reden van een stationwagen aan komen lopen)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 29 december 2010, 18:13:01
Dank je, naar zulke foto's ben ik op zoek  !-! !-! !-!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Stefan op 31 december 2010, 20:43:37
Duidelijk zo ja !-!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: megane2003 op 30 maart 2011, 08:07:37
weer even de topic uppen,

kijk bij de foto met de staion staat de auto te laag en daar heb ik nu al last van zonder verlaging.
hoe komt dit?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 30 maart 2011, 11:28:06
Kan je vraag iets duidelijker stellen? Welke foto met een station bedoel je? Staat de voor of achterkant te laag? Staat jou auto orgineel lager dan een verlaagde auto of vind jij een orginele auto laag?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: rened op 3 april 2011, 11:56:22
(http://www.niebekwaom.nl/gallery/albums/test_upload/velgen2.sized.jpg)

Hier een foto van bij mijn megane de achterkant.

V-max verlagingsset op z'n laagst met 225/35/19 banden.
Voor staat ie nog niet op z'n max dus nog geen foto van gemaakt.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 3 april 2011, 11:59:16
Whow ja dat is gaaf..!! !-!

Ik heb 2 auto's geleden V-maxx gehad, vond het erg stug.
Kun jij eens wat over jou ervaring vertellen..
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: duckie1098 op 3 april 2011, 12:59:40
Is zo'n schroefset inclusief aangepaste veren?Want als daat niet zo is dan kan ik me voorstellen dat ie minder comfortabel wordt omdat je de (standaard) veren dan meer onder voorspanning gaat zetten.En voor de "wijsneuzen" onder ons: ja, de veerspanning, cq de kracht om de veer in te drukken,  blijft de hele veerweg hetzelfde, alleen de (veer) voorspanning komt er bij op, dus iets stugger gevoel.Maar een beetje stugger is toch geen probleem?komt alleen je wegligging ten goede voorzover dat nodig is toch?

groetsels,


Ben
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rick Santbergen op 3 april 2011, 13:15:54
Schroefset is demper + veer.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 20 april 2011, 15:08:20
Zoo ik heb ondertussen mijn auto nog steeds niet verlaagd, maarrrr.. het is geen winter meer, mooier weer nu, en ik heb eibach veren -45mm besteld. (ik weet dat dit krap is ivm std schokbrekers, maar gok er toch op) zondag gaan ze eronder! Heb sinds eergister namelijk andere velgen eronder en nu lijkt het helemaal lelijk zo hoog.
(http://i54.tinypic.com/3482jye.jpg)
Zondag volgen meer foto's van de verlaagde toestand!

(oja de bandenmaat is 205/40-17) beter was /50 hoogte geweest, maar dit vind ik zelf niet zo'n probleem, alleen wat meer tellerafwijking)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Stefan op 20 april 2011, 15:33:01
205/40/17 zorgt natuurlijk helemaal voor een groter "gat" tussen wiel en wielkast... -- 8)7
Dan lijken de wilen helemaal weg te vallen ja.
En idd voor extra tellerafwijking..
De maat is natuurlijk niet voor niks 205/50/17... --
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 22 april 2011, 21:34:39
Inderdaad je teller afwijking is echt te groot.
Is nu 6%, en je mag geloof ik max 3 hebben voor de apk.

Je rijdt nu 6km/h mínder hard dan je auto aangeeft. Je kunt denken voordelig bij flitsers, maar 6% is to much..

Ben wel heel benieuwd naar je ervaring met de 45mm veren en natuurlijk het resultaat!
Zondag snel showen he?!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 24 april 2011, 14:19:32
Achja, tis idd wat veel, maar zolang de banden nog goed zijn, rijd ik nog even rond.
Het verlagen is klaar in ieder geval. De stabi stangen, rechts en linksvoor zaten behoorlijk vast! heb dus een extra krik nodig gehad (die ik gelukkig wel had) om de draagarm+remschijf omhoog en waterpas te houden. Verder verliep alles voorspoedig:)
(http://i56.tinypic.com/27y605s.jpg)

(http://i55.tinypic.com/2rqkt3p.jpg)
Ik denk dat hij de komende 2 week nog wel ietsje zal zakken, maar ik ben heel erg tevreden zo!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Den op 24 april 2011, 14:23:56
Ziet er netjes uit hoor !
De veren zullen wel gaan zetten inderdaad met rijden.
Ik rijd altijd even een paar drempels op en af.
Vindt het wel mooi staan iig  !-!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 24 april 2011, 23:49:49
Hele verbetering, zal nu nog wel wat inzakken.
Want deze hoogte houden ze vast niet :P

Heb je gemeten hoeveel cm je nu bent gezakt daadwerkelijk?
En van welk merk zijn je veren.

Ben wel benieuwd naar je verdere ervaring van rij-eigenschappen en comfort..

Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Joey Voormolen op 25 april 2011, 18:26:46
Ziet er netjes uit
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 26 april 2011, 08:01:26
De veren zijn van eibach (rode). Nu staat ie nog 0,5~1cm lager dan op de foto's wat hij totaal gezakt is weet ik helaas niet....heb niets gemeten....

De auto stuitert natuurlijk iets meer nu, maar dit is erg persoonlijk en ik heb nu natuurlijk te platte banden dus dan komt het helemaal hard aan. Toch valt het mij nog wel mee, het is niet zo dat ik de witte strepen op de weg al direct voel. En het (voor het gevoel in ieder geval) betere stuurgedrag is het mij wel waard.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 26 april 2011, 10:04:12
Dan hoop ik dat ie nu stop met zakken :P

Als je 45mm veren hebt, dan zakt je auto ''op de dempers'' zegmaar 45mm
Maar met jou bandenmaat, heb het net ff uitgerekend, zakt je totale auto 65mm.
De andere 2 cm zakt je hele auto namelijk door je bandenmaat.

Ben wel benieuwd naar een huidige foto hoor  :) !-! :) !-!
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 27 april 2011, 19:26:58
Ja klopt.. haha, ja hij zakt nu niet meer. Maar momenteel heb ik de velgen er weer even af, ik ga ze toch maar overspuiten (en de kleine krasjes natuurlijk eerst bijwerken) neem er rustig de tijd voor, maar zo gauw ze er weer onder zitten komen er nieuwe foto's! (+/-2week denk ik)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 6 mei 2011, 17:46:23
Zo, dit is hoe het uiteindelijk is geworden! de velgen zijn weer strak. En op de dopjes zat dusdanig veel corrosie, dat ik daar niets meer mee kon, dus dat zijn nu renault's geworden ipv oz :)
foto's
(http://i52.tinypic.com/11qn4fp.jpg)

(http://i54.tinypic.com/xf0v9l.jpg)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 6 mei 2011, 22:01:18
Hij is niet erg veel nagezakt dus..
Nu zie je wel goed dat toch een hogere band je kasten beter vult.
Ziet er wel goed uit zo, hoe is je ervaring met de 45mm veren nu?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: keesos op 7 mei 2011, 18:46:49
nee klopt, erg 'na-zakken' viel wel mee.. merk wel dat hij stukken meer stuitert, vooral op klinkerwegen, das natuurlijk een nadeel van verlagen. Een heel groot voordeel is dat hij nauwelijks nog overhelt in bochten, dat was eerst wel anders! nu durf je dus harder bochten door, maar ook dat moet je natuurlijk niet overdrijven:P

Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: matthew op 7 mei 2011, 18:53:42
En als je nu de goede bandenmaat monteerd zijn je wielkasten ook mooit gevuld en dan komt de verlaging er nog dikker uit.

En je hebt weer iets meer comfort,omdat de wang van je band dan dikker is.
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: rened op 12 mei 2011, 14:52:59
Maandag even de voorkant helemaal naar beneden geschroefd.

Zo ziet het er dan uit:

(http://www.niebekwaom.nl/gallery/albums/test_upload/zijkant.sized.jpg)

Helaas trekt hij nu wel naar rechts tijdens het rijden :(
Moest ook erg hard meppen op de schroef voor het verdraaien. Dat dat na een half jaar al zo vast zit! Valt me wel tegen.
Kan het zijn omdat je naar links mept om m los te krijgen dat de hele schokbreker dan iets verdraaid?

Merk wel dat hij stugger word nu tie helemaal op zn laagst staat.
Dus met mindere verlaging ook leuk voor anderen
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rogier op 12 mei 2011, 15:11:13
ziet er wel strak uit zo !-! kan je het trekken na rechts niet verhelpen door de auto uit te laten lijnen ?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 12 mei 2011, 17:05:26
@ Rened...
Maar dat hij stugger word zou eigenlijk niet moeten vanwege die kleine voorspan veer, dacht ik.

Jij merkt dus bij deze set, hoe lager hoe stugger? (dat zou goed nieuws zijn, want ik wil hem ongeveer 40-30 verlaging, of 50-40)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Joey Voormolen op 12 mei 2011, 17:42:00
Dit was bij mijn ook hoe lager hoe stugger die werd met mijn schroefset.
Ziet er goed uit rened  !-!jammer dat die naar rechts trekt.
Misschien nog is uitlijnen dat het helpt!!

Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 12 mei 2011, 18:09:21
Jij hebt een KW toch Joey?
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Joey Voormolen op 12 mei 2011, 18:11:53
ja onder deze wel, oude coupe had ik Vmaxx

Die KW is net zo stug als mijn standaard sport onderstel wat ik eronder had!!  ;)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Rens op 12 mei 2011, 18:18:14
Citaat van: Joey Voormolen op 12 mei 2011, 18:11:53
ja onder deze wel, oude coupe had ik Vmaxx

Die KW is net zo stug als mijn standaard sport onderstel wat ik eronder had!!  ;)
Dat had ik met mijn Seat ook. KW is echt super qua comfort. Ik leverde niks in toen ik overstapte van mijn sportonderstel naar de Var1.
Maar dat geld wil ik nu niet uitgeven  8)7 8)
Maar even over V-maxx nog, daar merkte jij dus: hoe lager hoe stugger, (even dat we het helder hebben) ;-)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: rened op 24 mei 2011, 16:18:33
Citaat van: Rens op 12 mei 2011, 18:18:14
Maar even over V-maxx nog, daar merkte jij dus: hoe lager hoe stugger, (even dat we het helder hebben) ;-)

correct, nu lager en stugger.
Eerst hoger en minder stug.

Raakt nu iig niet meer de grond na een drempel :) eerst veerde hij dan verder door :)
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Joey Voormolen op 24 mei 2011, 16:42:41
juist rened daar had ik toen ook wel is last van
Titel: Re:Verlagen megane 2 phase 1
Bericht door: Danillio op 29 mei 2011, 15:46:45
Mag ik vragen wat het kost, een verensetje incl. montage?
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev