Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Tuning => Topic gestart door: cmonsprenger op 8 augustus 2010, 20:25:00

Titel: Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 8 augustus 2010, 20:25:00
Meganerijders,

Zojuist aangekomen in Blanes zag ik na een avondje stappen een Megane Coupe met dubbele achterspoiler, dit vond ik vrij apart, alleen toch maar doorgelopen en snel mijn bedje ingedoken :sleepey:. Volgende dag begon het toch te knagen:? en ben ik nog eens gaan kijken, helaas stond ie er niet meer. Later die week ben ik hem nog een aantal keer tegen gekomen en toevallig hadden we een avond camera bij. Hierbij dus de fotos:

(http://img514.imageshack.us/img514/1742/fotooakmm6vm.jpg)
(http://img85.imageshack.us/img85/3562/fotonplbstlx.jpg)
(http://img717.imageshack.us/img717/7816/fotoubbsfijk.jpg)
(http://img341.imageshack.us/img341/2885/fotosy7hhvsr.jpg)
(http://img101.imageshack.us/img101/1237/fotoz43yiyir.jpg)
(http://img237.imageshack.us/img237/272/fotosglubpcq.jpg)



Iemand enig idee wat voor achterspoiler dit is? Is dit zelffabrikage en wat zijn de meningen van jullie trouwens? ;)


*edit: Hoe krijg ik de fotos goed online? Heb ze al via imageshack gedaan en dan de link van imageshack tussen (//) gezet?

Even voor je aangepast zodat er foto's zichtbaar zijn.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Dennis Postma op 8 augustus 2010, 21:32:14
Dit is een eigen creatie. De onderste spoiler is de orginele lage spoiler met daar bovenop een evo spoiler gefabriseerd.

Persoonlijk vind ik het een beetje TE, maar iedereen heeft z´n eigen persoonlijke smaak (gelukkig).  !-!
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Stefan op 9 augustus 2010, 08:27:33
Klopt idd wat Dennis zegt.
originele spoiler icm hoge spoiler Y
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 9 augustus 2010, 09:42:30
deze auto heeft ook zo'n dubbele spoiler als je dit filmpje bekijkt zet dan wel je geluid ff zachter hij is met zijn uitlaat aan het spelen  l-
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Dirk Kuipers op 9 augustus 2010, 10:03:27
Volgens mij had Peter (Deception) toch ook ooit een dichte achterklep liggen met dubbele spoiler die hij later toch maar niet gebruikt heeft en weer heeft doorverkocht?

Ik vind het maar niks hoor.. Bij die bovenste foto's zie je ook nog eens dat de hoge spoiler helemaal niet mooi aansluit en een paar centimeter boven de lage spoiler begint.. Afschuwelijk...
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 9 augustus 2010, 12:59:51
Aha het is dus een zelfcreatie. Verbaas ik me wel over want verder was er vrij weinig aan deze megane veranderd, lees: standaard behalve zijn achterlichten en spoiler, maar dan heeft ie al wel liggen prutsen met de twee spoilers aan elkaar te polyen. Vandaar dat het ook niet nietjes aansluit, doe het netjes of doe het niet.
Ik vind het persoonlijk ook wat minder... Je moet het subtiel houden,Niet al die onzingrotekijkmijstoerzijnspoilers zoals op japannertjes:P zelf ben ik voorstander van standaard kofferklep spoiler+lage dakspoiler. Zoals bij jou dirk;) Helemaal afschuwelijk die op dat filmpje, beetje overdreven drie spoilers...
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Benjamin Renon op 9 augustus 2010, 13:19:58
Dubbele spoilers zie ik af en toe ook wel op WRC auto's. Zoals bijv. Evo's ;)

Diegene die het gemaakt heeft zal het wel mooi vinden, anders had die hem er niet opgezet. Het is natuurlijk wel weer uniek en wordt over gepraat. Het blijft natuurlijk een kwestie van smaak.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 9 augustus 2010, 13:54:41
Ja precies, ieder zo zijn smaak en dat keuren wij zeker niet af ook. Ik vind originaliteit ook wel iets hebben, eens wat anders dan de rest doen heeft ook wel iets. In dat opzicht heeft ie het wel netjes gedaan! Wordt idd wel weer over gesproken nu. Ik wil zelf ook graag wat anders dan de rest van mijn megane maken.

Trouwens even offtopic vraagje: Komen die van jullie door apk met angeleyes lampen? Mijne werd afgekeurd doordat niet verstelbaar van binnen uit.. werd even lampen verwisselen dus
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: paikey op 9 augustus 2010, 14:05:12
kom daar gewoon doorheen met me angeleyes hoor...geen probleem !-!

de rede dat ze dat bij jou hebbe afgekeurd is echt onzin!
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Dirk Kuipers op 9 augustus 2010, 14:34:29
Kom er ook gewoon mee doorheen.
Is het verplicht dat je ze van binnenuit moet kunnen stellen dan?
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: paikey op 9 augustus 2010, 14:36:47
nee
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 9 augustus 2010, 14:46:18
ze hebben bij mijn oude coupé dat stel knopje eruit gehaalt en toen kwam die wel door de apk.
en bij mij hebben bij mijn huidige coupé de lampen afgekeurt omdat aan 1 kant 2 ledjes het niet deden (dus 1 ring) toen hebben ze aan de andere kant 1 ring uitgeschakelt (draadje door geknipt) toen werdt de auto weer apk goedgekeurt ;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 9 augustus 2010, 15:01:47
Ja wat mij verteld werd was als optie erin zit van binnen uit te verstellen moet dit ook werken voor apk, als ik dus dat kastje binnen in eruit zo gooien zou er niks aan de hand zijn? Ga ik dan miss maar doen. kabelboom ligt er dan nog wel, geen probleem? apart dat jullie wel doorheen komen en ik niet.

@Rogier: Hoeveel ledjes heb jij per ring? als ik het goed lees 2 per ring, dus 4 per kant? Bij mijn angeleyes zit er maar één ledje per ring onderin, ze zijn ook echt totaal niet zichtbaar overdag en 's avonds amper. Zijn die van jullie wel goed zichtbaar? Heb vroeger wel eens zelf angeleyes geknutseld voor mijn scooter en had ik er ook 2 per ring in zitten en dan met de koppen de ring in,want dat is het felst. Bij de megane zit ie met de kop naar voren:S
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Robin op 9 augustus 2010, 15:22:24
Citaat van: cmonsprenger op  9 augustus 2010, 15:01:47
Ja wat mij verteld werd was als optie erin zit van binnen uit te verstellen moet dit ook werken voor apk, als ik dus dat kastje binnen in eruit zo gooien zou er niks aan de hand zijn? Ga ik dan miss maar doen. kabelboom ligt er dan nog wel, geen probleem? apart dat jullie wel doorheen komen en ik niet.

Klopt als het knopje er zit moet hij werken ook, haal je dit knopje weg dan hoef je je lampen ook niet te kunnen verstellen en kom je dus door de APK :)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 9 augustus 2010, 15:25:57
klopt inderdaad je zit aan 8 ledjes ;) zodra je der maar 1 in hebt zitten dan zie je de ringen wat slechter ik heb dat namelijk ook 1 ring helemaal goed en die er naast zit heb ik er 1 kapot ;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 9 augustus 2010, 15:38:13
Ja maar probleem bij de mijne is dus dat ik er maar echt maximaal 4 ledjes in totaal in kan doen. Heb pas geleden die ledjes vervangen omdat ik ze dus feller wou krijgen, dus ik ledjes en weerstandjes gehaald en gesoldeerd in de hoop dat ze feller zouden zijn, alleen werden niet sterker.
Als ik dus mijn lampen eraf haal, zitten er onderin per ring één rubbertje, trek je die eruit dan zit in ieder rubbertje maar 1 ledje, dus maar 1 ledje per ring. Hoe zitten die ledjes bij jou/de rest? Ik kan wel ff fotootje maken vanmiddag, lampen liggen er toch af voor die apk;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: matthew op 13 augustus 2010, 01:09:30
Even voor de apk,

Je koplampverstelschakelaar mag er wel uit gehaald worden,maar je diend je koplampen dan nog wel te kunnen verstellen op de koplampunit zelf.
Dit zal overings wel kunnen,maar mocht deze ook stuk zijn is het alsnog een afkeur.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 13 augustus 2010, 10:12:12
Oke en moet ik dan gewoon het kastje in mn dashboard er uit halen zeg maar of iets onder de motorkap weghalen? Dat de kabelboom er nog ligt maakt dus niks uit? Ja op de koplampunit zelf zitten geloof ik 3 schroeven die je aan kan draaien waardoor je de lampen nog iets kunt kantelen enzo, dit is neem ik aan dan voldoende voor de apk dan?
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 13 augustus 2010, 10:18:22
dat is inderdaad voldoende voor de apk, je moet alleen dat stel kasje er even uit drukken ;) dan komt alles in orde.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 13 augustus 2010, 11:13:37
Bedankt allemaal, ben ik een stuk wijzer door geworden! Druk ik voortaan dat kastje eruit ipv lampen verwisselen, scheelt toch wat tijd en moeite!;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Stefan op 13 augustus 2010, 11:20:53
Hadden we het hier oorspronkelijk niet over een dubbele achterspoiler....??? :? -- ;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 13 augustus 2010, 11:26:30
Ja klopt dat was inderdaad mijn begin post omdat ik die aparte achterspoiler tegen was gekomen en jullie deze plaatjes niet wou ontnemen en het ook wou laten zien,ik had het namelijk nog nooit gezien. Per ongeluk vroeg ik tussen door iets, waardoor we klein beetje offtopic geraakt zijn. Sorry hiervoor, is dit erg? Van mijn part mag er wel een slotje op hoor ;) --
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Stefan op 13 augustus 2010, 11:48:09
Neehoor, niet erg, was alleen ff een hint van mij.. -- ;)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Dennis Postma op 13 augustus 2010, 12:36:26
Zo streng zijn wij nou ook weer niet.  :police: 8)7
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 13 augustus 2010, 13:07:16
  :D Haha oke gelukkig! Dan is 't goed, dacht miss is probleempje maar valt mee dus :grin: 8)7
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 29 augustus 2010, 09:14:54
jow er staat er 1 op marktplaats http://link.marktplaats.nl/372906154
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: matthew op 29 augustus 2010, 11:44:03
scherp gespot
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 29 augustus 2010, 11:47:34
je moet er van houden he, valt me wel op dat deze eveneens rood is :P.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: kevin01988 op 27 september 2010, 20:02:28
Citaat van: albert_coupe op 29 augustus 2010, 09:14:54
jow er staat er 1 op marktplaats http://link.marktplaats.nl/372906154

Onderstaande door u opgegeven advertentie bestaat niet meer...
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 27 september 2010, 21:02:02
dat klopt van die jongen gaat m hier op mijn adres bezorgen

voor mn megi
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: cmonsprenger op 28 september 2010, 07:19:13
Heb jij die dubbele spoiler nou gekocht albert? Ik dacht dat je juist express zonder spoiler wou houden :huh:
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 28 september 2010, 16:45:16
ja maar deze zie je niet en is moelijk aan te komen vandaar

zit er nog niet op

Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 15 oktober 2010, 21:15:19
ja ja hij is er a.s zondag
post ik ff een foto

iemand intresse als ikhem niet leuk vind??
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Colin op 16 oktober 2010, 00:17:04
wie weet
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 17 oktober 2010, 17:27:15
waar blijven de foto's ???
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 17 oktober 2010, 19:02:22
ik ga ze nu ff maken en post ze zo

Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 17 oktober 2010, 19:19:36
nou hier zijn ze dan
iemand intresse??

doe maar een leuk bod

spoiler ziet er prima uit...en de schroefgaatjes zijn niet stuk

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-H34UJN8A-D.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-MP6RVKPG-D.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-RLE4DMWH-D.jpg)
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 17 oktober 2010, 19:22:01
en nog een paar
\
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-KUPDKCLP-D.jpg)
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-7UQ3IFIZ-D.jpg)

BIEDEN MAAR!!!!

greetzz albert
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 17 oktober 2010, 19:59:24
wat een enorm hoge spoiler, denk als ie iets lager was geweest zag het er nog mooi uit. succes met de verkoop.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 17 oktober 2010, 20:01:10
hij is idd wel erg hoog
maar dat is ook wel lekker want dan kan je gewoon door de achterruit heen kijlken
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: paikey op 17 oktober 2010, 21:03:18
heel veel succes met de verkoop,hoop dat je er ooit nog vanaf komt!
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 17 oktober 2010, 21:40:37
lekker positief...
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: paikey op 17 oktober 2010, 23:24:26
neem aan dat jij hem niet verkoopt omdat je hem mooi vind?
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Roy (Coup a One) op 18 oktober 2010, 00:28:22
Tja albert_coupe vindt 't persoonlijk dat het de megane niet eens tot zijn recht zet met zo'n hoge spoiler, zelfs daarbij komt je de downfors totaal niet ten goede (jammer van je aanbod ;) sterkte ermee)! :?
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 18 oktober 2010, 06:13:57
we zijn het wel hoe de verkoop het doet
en anders zet ik hem op mijn coupe

kan wel zeggen dat ik iets zeldzaams op mn coupe heb dan

je ziet ze niet veel anders hadden ze wel te koop aangeboden gestaan , en tsja over lelijk of

mooi dat is ieder zn mening

ik vond hem iedergeval de moeite waard , tis wel een blik vanger!



Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Roy (Coup a One) op 18 oktober 2010, 07:59:02
Je bied iets te koop aan terwijl je het zelf wel wat vindt hebben 8)7 vreemd dat je het dan zelf koopt :D Y dat vindt ik vreemd Y o-) en ook nog eens weer gaat verkopen! :?
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 18 oktober 2010, 08:07:23
ik twijfel om hem erop te zetten
en ik wil ook lsd deuren dus vandaar ik hem te koop zet

als ik die spoiler niet verkoop (kans is groot iedereen vind m oerlelijk)
dan gaat hij op mijn megane

dan heb ik wel wat lelijks maar wel unieks op mijn meg..

Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Colin op 18 oktober 2010, 09:23:19
hej albert, je bent druk bezig met je coupé waarom wordt je niet lid van de megane club, dan kun je ons je project laten zien. ben btw ook wel benieuwd naar je bumperkitje.
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 18 oktober 2010, 09:26:04
waar en hoe doe ik dat
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 18 oktober 2010, 09:27:46
je zet iets op de auto wat jij mooi vindt, zoals je al zei iedereen heeft wel een mening, hebben ze over jou auto maar ook over die van mij en die van peter of die van colima dat blijf je toch houden.

het veranderen van je auto doe je voor jezelf niet voor een ander (naja een klein beetje dan :P)
je zou hem iets langer op je auto kunnen laten zitten om eraan te wennen, dat moet ik ook hoor bij iedere verandering.

nogmaals succes
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 18 oktober 2010, 09:28:55
dan moet je even in de algemene topic kijken, staat de topic lid worden, daarnaast moet je dennis postma even een pb sturen met wat gegevens en het bedrag overmaken na de rekening van de club.

!-!
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: albert_coupe op 18 oktober 2010, 09:31:22
ik ga het zeker overwegen ,
ik heb al een hoop info van de club afgehaald

zijn er ook stickers van de club..

en nu maar weer ff over de spoiler voordat we oftopic gaan raken..

gr
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Rogier op 2 november 2010, 10:33:36
er zijn inderdaad stickers van de club, alleen om die te bemachtigen moet je even lid worden van de club !-!
Titel: Re:Gezien: Dubbele achterspoiler Megane coupe?
Bericht door: Stefan op 2 november 2010, 10:39:44
Ja klopt, URL stickers van de club krijg je als je lid word.
En dan nu weer ontopic.. Y
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev