Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Motorisch => Topic gestart door: MB82 op 13 maart 2005, 17:38:56

Titel: Mistlampen voor blijven aan staan.
Bericht door: MB82 op 13 maart 2005, 17:38:56
Weer iets raars afgelopen nacht met de 1.6e. Ik kwam erachter dat alleen de mistlampen voor van m'n auto aanstonden en dat terwijl het contact er niet op stond en de schakelaars van de lampen op 0 stonden ???

Ook als ik de auto weer uitzet blijft het controlelampje in het dashboard branden terwijl alles uitstaat! Zekering is in orde en ik denk dat er een storing is in het hendeltje met de schakelaars voor de lampen naast het stuur. Ik heb de stekkers van de lampen er maar uit getrokken want ik krijg ze niet meer uit :-\

Dus morgen eerst maar ff naar de garage waar ik afgelopen week ook al ben geweest voor een nieuwe accu! Wat een gezeur toch weer... hopen dat het niet te duur wordt.

Heeft er iemand ervaring hiermee het zal wel weer iets ###ligs zijn...
Titel: Re: Mistlampen voor blijven aan staan.
Bericht door: Tony op 13 maart 2005, 17:44:32
Relais blijft hangen (contactpunten aanelkaar gelast), denk ik zo.
Titel: Re: Mistlampen voor blijven aan staan.
Bericht door: MB82 op 15 maart 2005, 21:47:00
ik hoop wel dat het dat is, ik zie het morgen waarschijnlijk pas want ik had nog geen tijd om langs de garage te rijden
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev