Renault Mégane Club

Mégane 2 Technisch 2002-2009 => [Mégane 2] Overig => Topic gestart door: smilie op 13 april 2010, 17:21:39

Titel: Kapot licht in de deur
Bericht door: smilie op 13 april 2010, 17:21:39
Hallo,

Heeft iemand ervaring met het licht welke in de deuren zit (onderaan)?
Bij mij is het aan de passagiers kant licht kapot. Ik heb lampje zelf vervangen, maar helaas zonder gewenst resultaat. Zonet heb ik het draad gemeten en er komt geen stroom bij de lamp. Aangezien voor de rest alles werkt, lijkt mij vrijwel onlogisch dat deze lampje eigen zekering heeft (niet te min, ik zal morgen alle zekeringen ook controleren).

Heeft iemand ervaring hiermee - hoe deze probleem verder te onderzoeken? Wellicht is er ergens breuk in de kabel, alleen hoe kan ik dat 'traceren'? Moet deur bekleding los of...?

Alvast bedankt.

Mvg,
Aleks
Titel: Re: Kapot licht in de deur
Bericht door: A110 op 13 april 2010, 19:05:21
Haal de stekker van de doorvoer tussen auto en portier eens los en kijk eens of deze geoxideerd is. Dit wil nog wel eens voorkomen.
Titel: Re: Kapot licht in de deur
Bericht door: smilie op 13 april 2010, 19:49:23
Hoi,

Eh - zou je mij wat meer info daarover kunnen verschaffen aub? :-)
Moet ik die plastiek kapje bij de deur scharnieren los maken en daar kijken? Of binnen in de cabine van de auto zelf?

Dank je!

Aleks
Titel: Re: Kapot licht in de deur
Bericht door: A110 op 13 april 2010, 20:54:38
Tussen de deurschanieren zit een grote zwarte stekker. In die stekker's wil nog wel eens oxidatie voorkomen van vocht.
Het is alleen lastig uitleggen hoe je die stekker los kunt maken. Goed kijken en eventueel met een zaklamp.
je moet een lipje naar beneden of naar boven duwen en dan kun je een soort handel omlaag duwen zodat de stekker al half uit elkaar komt. Beter kan ik het niet uitleggen. Anders moet je even vragen of ze morgen gelijk kijken je auto staat dan toch in de garage.

Titel: Re: Kapot licht in de deur
Bericht door: matthew op 13 april 2010, 23:52:44
En anders  is je slot kapot van desbetreffende portier,in het slot zit een schakelaartje die er voor zorgt dat je lampje in de deur aan gaat.
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev