Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Overig => Topic gestart door: KevinCabrio op 17 maart 2010, 21:48:26

Titel: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: KevinCabrio op 17 maart 2010, 21:48:26
Ik ben nu een tijdje bezig met het vervangen van mijn bekleding op de stoelen. Heb nu net 1 rugleuning helemaal af.
Alleen nu zag ik dat het wat lastiger werd met het zitvlak. weet iemand of de bekleding er zo vanaf kan halen met de stoel in de auto of dat ik de stoel eruit moet halen en dan zo de bekleding van de zitvlak kan trekken?

Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: matthew op 19 maart 2010, 22:24:11
bekleding kun je er niet zo aftrekken zit met varkensogen aan het schuim bevestigd.

Je kunt het schuim met bekleidine in de auto demonteren van het frame,dat is best makkelijk.
Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: KevinCabrio op 20 maart 2010, 14:12:49
Ja daar was ik al achter gekomen :) Van de rugleuning was heel simpel gewoon die ogen los maken en omhoogtrekken.
Maar ik kan niet echt zien hoe het bij het zitvlak moet
Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: matthew op 21 maart 2010, 12:35:33
Zoals ik al zei deze zet met varkens ogen (klem ringen)aan bandjes in het schuim bevestigd deze moet je losknippen.
Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: KevinCabrio op 22 maart 2010, 09:30:50
ja oke dat snapte ik wel maar ik bedoel iets anders. Lastig uit te leggen via tekst wat ik bedoel.

Moet de stoel uit de auto als ik de zitvlak wil demonteren? of alleen aan de zijkant de plastic kappen demonteren en de grepen voor de stoel te verstellen dat ik daarna aan de onderkant de varkensogen los moet knippen?

Ik hoop dat ik nu een beetje kan zeggen wat ik bedoel.
Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: RobScénic op 22 maart 2010, 11:43:06
Ik zou de stoel er sowieso uithalen, werkt vele malen gemakkelijker.
Daarbij, wat is het voordeel als je de stoel laat zitten en het zitvlak eraf haalt? Rijden kun je toch niet! Dus waarom maak je het jezelf niet gemakkelijk en haal je de stoel er geheel uit. Dan kun je de stoel draaien zoals je wilt om er goed bij te kunnen 8)7
Titel: Re: Standaard bekleding vervangen.
Bericht door: KevinCabrio op 22 maart 2010, 14:50:14
nou het voordeel is dat ik het schuim laat zitten en er gewoon een doek op leg en dan kan je gewoon rijden hoor. ;)
Want waarom zal ik het schuim eraf halen als ik alleen de bekleding wil vervangen. de rugleuning zat ook gewoon nog vast en reed ik ook zo rond met een gele stoel hahaha.

Maar bedankt mensen ik ga gwn wat proberen of t lukt zonder dat de stoel deruit hoeft
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev